23 лютого 2020, неділя

На Кіровоградшині на одній з дільниць вже проголосували усі виборці

У Кіровоградській області на дільниці № 350717 (державна установа «Устинівський виправний центр» № 37) проголосували всі виборці, які є у списку.

Про це повідомляє ОПОРА, інформує Златопіль.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що всі 19 осіб, які є у списку виборців проголосували, станом на 10:20 години.

Зауважимо, що підсумкове засідання ДВК згідно з ч. 2 статті 78 Закону України “Про вибори Президента” розпочинається після закінчення голосування, яке триває до 20:00. 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

На Кіровоградшині на одній з дільниць вже проголосували усі виборці
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований