22 листопада 2019, п’ятниця

На Маловисківщині для селян збудували нову церкву

Завдяки старанням фермера Василя Шваюка  і за підтримки  його щирих друзів в  селі Якимівка, що на Маловисківщині, збудували український  храм.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

 Василь Романович і став ініціатором  цієї важливої справи (адже ні в цьому селі, ні в сусідньому церкви не було), а його підтримали місцеві  агровиробники. Зокрема це Володимир Шваюк, Віталій  Шестопал, Леонід Михайлюк, Юрій Федченко, Володимир Ковальов.

Усі вони  постійно  віддають час і кошти на благодійництво, приміром- підтримуючи  наших військових  на Сході  України. Але  цього разу вскладчину  взялись  за  дуже  відповідальну  справу – спорудження  церкви.

Освячення місця, де мали зводити храм,торік у травні здійснив  єпископ  Кіровоградський  і Голованівський Марк – керуючий Кіровоградською єпархією  УПЦ Київського  патріархату, якому допомагали інші священики.

І ось минув час. І нині  справжньою окрасою  Якимівки  і довколишніх сіл  постала  на  видному місці в центрі села нова церква – Храм Святих Праотців  Іоакима  та  Анни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пільги на харчування дітей у школах і дитсадках в Кропивницькому планують повернути

 Тепер, кажуть будівничі-благодійники,  коли є стіни, слід докласти немалих зусиль, аби  храм  наповнився  людським  теплом, щоб сільчани знаходили тут і слушну  пораду, і мудре слово духовності.                                                                                                                              

На Маловисківщині для селян збудували нову церкву
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований