24 липня 2019, середа

На Маловисківщині в парку агітували за профтехосвіту (ФОТО)

На комунікативному майданчику у парку Малої Виски пройшов “Профест”- інформаційно – просвітницький захід, що його для старшокласників Маловисківщини організували і провели  викладацькі та учнівські колективи Маловисківського ПТУ №16 і Новоукраїнського ПТУ №40.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Для кращого знайомства з потенціалом профтехучилищ і перспективами навчання  та  працевлаштування, довкола комунікативного майданчика влаштували виставку творчих робіт  учнів, а по самому майданчику розташували справжні робочі  місця, до реальні послуги  зацікавленим надавали перукарі, що можна зробити з металу, маючи сучасне  зварювальне  обладнання  демонстрували майбутні  газоелектрозварники, кухарі приваблювали присутніх   смаколиками, виробленими власноруч. Тут же демонструвались  зразки обладнання і макети  техніки, яка  використовується  у навчанні та під час практичних занять. Викладачі, майстри виробничого  навчання і самі учні охоче коментували свої  дії. Невимушено спілкуючись  з усіма  бажаючими. А чудовим фоном  до цього всього стала цікава концертно-розважальна програма,  у  якій свої неабиякі  творчі  –  вокальні,  музичні, танцювальні і театральні  здібності – демонстрували майбутні кухарі,  мехінізатори, програмісти, перукарі та представники  інших професій, що їх можна здобути в профтехучилищах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Добровеличкiвському районi стартував ремонт дорiг (ФОТО)

До проведення профорієнтаційного заходу також долучилися фахівці служби зайнятості, які провели тут ярмарок вакансій робітничих професій, представники відділу поліції у Маловисківському районі, які  роздавали старшокласникам інформаційні матеріали, а також працівники місцевої бібліотеки.

На Маловисківщині в парку агітували за профтехосвіту (ФОТО)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований