04 грудня 2021, субота

На сесії Крoпивницькoї міськради не підтримали правo депутата Oлександра Цертія на звіт гoлoви земельнoї кoмісії

Голова депутатської фракції політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” у міській раді міста Кропивницького Олександр Цертій під час сесійного засідання виступив з критикою голови земельної депутатаської комісії Олександра Шамардіна, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Під час короткого виступу депутат зауважив – його, як представника певного виборчого округу міста Кропивницького, позбавляють можливості бути присутнім на засіданнях комісії при розгляді питань, що стосуються інтересів його виборців.

“Регламент передбачає обов’язок голови комісії організовувати належне проведення засідання, однак цього не відбувається. Як наслідок, маємо десятки потенційно корупційних проектів, в яких практично неможливо розібратись на сесії. Пропоную пану Шамардіну відзвітувати добровільно про свою роботу на даному посту. Якщо ж він боїться, що ж я маю повне право поставити питання на голосування та чекати підтримки колег”, – заявив Цертій.

Позицію представника “Батьківщини” підтримали депутати Сергій Бойко та Михайло Демченко, які також зауважили недопрацювання в роботі профільної земельної комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькі депутати виключили з порядку денного сесії земельні питання активістів Лавруся та Гречухи

Опонентом в дискусії як не дивно став не Олександр Шамардін, а інший член комісії Анатолій Ларін:

“Вважаю недоцільним робити якісь звіти сьогодні. Людині потрібно підготуватись, вивчити цифри. Вам же потрібна конкретика, а не загальні фрази”.

Депутат зауважив – інколи на комісії розглядають питання, що стосуються чи не всіх округів міста, відповідно викликати на засідання по 15-20 депутатів просто недоцільно. 

Сам голова комісії Олександр Шамардін на претензії колег відреагував відмовою звітувати.

Як наслідок пропозицію заслухати звіт голови земкомісії було поставлено на голосування, однак достатньої кількості голосів набрати не вдалось.

“За” проголосувало 15 депутатів, “проти” – 3, “утрималось” – “6”. Ще 12 депутатів у волевиявленні участі не брали.  

На сесії Крoпивницькoї міськради не підтримали правo депутата Oлександра Цертія на звіт гoлoви земельнoї кoмісії
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований