13 серпня 2020, четвер

На Театральнiй площi Кропивницького активiсти “Велокропу” органiзували покатеньки (ФОТО)

Вчора, 31 липня, активiсти утвореної навеснi минулого року спiльноти любителiв велосипедного спорту, зустрiлися з мiсцевими медiйниками та розповiли про свою дiяльнiсть за звiтний перiод, подiлилися планами на майбутнє.

Керiвник спiльноти “Велокроп” Андрiй Паливода розповів про захоплюючi груповi пiзнавальнi велоподорожi, учасники яких вже вiдвiдали мальовничi куточки на територiї Кiровоградського, Бобринецького, Устинiвського. Свiтловодського районiв, а також Одеси. Зараз активiсти готуються до запланованого на вересень десятиденного велотуру територiєю України.

Пiд час цiкавої розмови просто неба, йшлося також про необхiднiсть популяризацiї через засоби масової iнформацiї розробленого активiстами проєкту “Козацька сотня”.

За умови пiдтримки спiльноти мiстянами на фiнансування Громадського бюджету його реалiзацiя дасть змогу туристам взяти участь у всеукраїнському стокiлометровому велотурi за маршрутом “Кропивницький- Суботцi – Казарня – Трепiвка – Єлисаветградка – Пiдлiсне – Кропивницький”.

– Проєкт “Козацька сотня” розрахований на участь в його реалiзацiї людей з iнвалiднiстю для того, щоб вони вiдчули себе повносправними людьми i знову пережили вже забуте враження вiд поїздок на велосипедi, якi мають очевиднi переваги перед подорожами автомашиною, – вiдзначив у виступi керiвник спiльноти Андрiй Паливода – А ще ми дякуємо за допомогу працiвникам магазину “Восход” та небайдужим кропивничанам, якi вiдгукнулися на прохання взяти участь в iнклюзивному проєктi “Вело для кожного”, в рамках якого придбали два старенькi ледь не з металолому велосипеди марки Україна, а на зiбранi шiсть тисяч гривень зробили ремонт i тепер маємо новенький велосипед для двох осiб. Щомiсячно на Козачому островi люди з iнвалiднiстю матимуть змогу покататися на ньому пiд керiвництвом першого пiлота.

– Я нiколи ранiш не їздила на велосипедi в тандемi, – каже активiстка спiльноти Ольга Литвинова – Почуття залишилися чудовi навiть на мiсцi другого пiлота. Адже можна нiчого не робити, а просто розкинути руки i почувати себе пташкою!

На завершення молодi медiйницi стали в чергу, щоб взяти участь у системних покотеньках – спiльних велокатаннях Театральною площею на iнклюзивному транспортi.
Не змовляючись, у розмовi вiдзначили. що враження вiд поїздки стануть для них незабутнiми i словами їх передати не можна!

Анатолiй Саржевський,
фото автора

На Театральнiй площi Кропивницького активiсти “Велокропу” органiзували покатеньки (ФОТО)
4 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований