24 січня 2022, понеділок

Найбiльше на Кiровоградщинi подорожчали сало та овочi

В жовтнi цiни на продукти харчування та безалкогольнi напої зросли на 1,6%. Найбiльше (на 14,4% та 10,2%) подорожчали сало та овочi.

Про це повiдомляє Головне управлiння статистики на Кiровоградщинi, iнформує Златопiль.

На 6,7–1,6% зросли цiни на оливкову олiю, масло, мед, кондитерськi вироби з борошна, шоколад, сири, сметану, молоко, кисломолочну продукцiю, кондитерськi вироби з цукру, хлiб, безалкогольнi напої, продукти переробки зернових, м’ясо та м’ясопродукти, рибу та продукти з риби. Разом з цим на 9,4–0,6% знизились цiни на фрукти, цукор, iншi продукти харчування, маргарин, рис, олiю соняшникову.

Цiни на алкогольнi напої та тютюновi вироби пiдвищились на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробiв на 1% та алкогольних напоїв – на 0,5%.

Зниження цiн (тарифiв) на житло, воду, електроенергiю, газ та iншi види палива на 1,2% вiдбулося в основному за рахунок здешевлення електроенергiї на 7,4%.

Цiни на транспорт зросли на 1% в першу чергу за рахунок подорожчання проїзду в втодорожньому пасажирському транспортi на 2,9%, палива та мастил – на 2,6%. Водночас на 5,1% подешевшав проїзд у залiзничному пасажирському транспортi.

Зростання цiн у сферi охорони здоров’я на 0,6% вiдбулося в основному через здорожчання фармацевтичної продукцiї на 0,7% та амбулаторних послуг – на 0,6%.

У сферi зв’язку цiни зросли на 1,2%, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 16,7% та мiсцевого телефонного зв’язку – на 13,1%.

Послуги освiти подорожчали на 1%, зокрема дошкiльної та початкової – на 7,6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому зловили жінку, яка поцупила з магазину повну торбу смаколиків

Найбiльше на Кiровоградщинi подорожчали сало та овочi
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований