19 січня 2020, неділя

“Найбільше від нової нормативно-грошової оцінки землі постраждали підприємці, однак зачеплять перерахунки усіх” – Олександр Цертій  

Голова фракції ВО “Батьківщина” у міській раді Кропивницького Олександр Цертій ініціюватиме  скасування рішення міської ради від 12 липня 2018 року, яким було затверджено нову технічну документацію з нормативно-грошової оцінки землі міста Кропивницького.

Про це депутат повідомив журналістам під час власної прес-конференції, інформує Златопіль. 

За інформацією представника “Батьківщини” проведенні розрахунки, що були покладені в основу техдокументації, не бачили досьогодні ні депутати ні підприємці, на яких найбільше й вплинуло прийняте рішення.  

“Зауважте, сукупна вартість упорядкування та обрахування земель Кропивницького згідно розрахунків, склала 10,261 мільйрдів гривень. При цьому 93% від цієї суми, це витрати на газопостачання, тобто вартість газотранспортних мереж, вузлів та іншого. При цьому витрати на забезпечення електропостачання складає всього 1,9% від загальної суми. 

Це абсолютно необ’єктивні та незрозумілі розрахунки. Йдемо далі, рішенням було виділено у місті 35 зон. Цієї мапи, схеми зон не бачив ніхто. Підприємці отримують платіжки і у них очі на лоба лізуть від тих сум, які вписані – незрозумілі перерахунки, індекси. У підсумку вартість користування землі збільшилась не на 20-25% як обіцяло керівництво міста, а в 2-6 разів”, – наголосив Олександр Цертій.

Депутат зауважив, найбільше від нової оцінки постраждав саме бізнес, який користується земельними ділянками у межах Кропивницького.

“Це той прошарок нашого суспільства який працює на наповнення бюджету податками. І замість підтримки цих людей керівництво міста влаштувало їм фінансово-земельний геноцид”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крoпивницькі підприємці звинуватили місцеву владу в “земельнoму генoциді”

Наразі міський голова Кропивницького взяв двотижневу паузу для вивчення питання нормативно-грошової оцінки землі. Зі свого боку Олександр Цертій наголосив – єдино правильним рішенням буде скасування рішення міської ради. Саме над цим і працюватиме народний обранець за підтримки підприємців -землекористувачів міста.

“Найбільше від нової нормативно-грошової оцінки землі постраждали підприємці, однак зачеплять перерахунки усіх” – Олександр Цертій  
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований