04 грудня 2021, субота

Напружений ефір: “Холостячка” знайомилася з колишньою жениха з Кіровоградщини (ФОТО)

У дев’ятому випуску романтичного реаліті “Холостячка-2” пройшла одна з найнапруженіших церемоній троянд. Учасників залишається все менше і серед них хлопці з Кіровоградщини Андрій Задворний та Дмитро Шевченко, інформує Златопіль.

У новому випуску Злата Огнєвіч побувала у кожного з чоловіків у гостях і ще ближче дізналася про кожного з них.

Перше побачення у Злати було з Андрієм Задворним, родом зі Світловодська. Він познайомив “холостячку” зі своєю донькою та колишньою дружиною. У спілкуванні з колишньою дружиною Андрія Злата дізналася багато “секретиків” про його характер та уподобання. З’ясувалося що колишнє подружжя розлучилося через різні погляди на життя. Спілкування вийшло дуже легким та невимушеним.

Донька Кіра одразу пішла на контакт з Огнєвіч. Зірка подарувала дівчинці скейт та скриньку з “дівочими радощами” – дитячу косметику і татуїровки. Вони втрьох дуже весело провели час.

 Останнім у черзі був Дмитро Шевченко. З ним Злата вирушила до Львова, де чоловік живе вже кілька років.

Перша частина побачення була просто чарівною: Дмитро зустрів Злату на ретроавтомобілі, вони влаштували автопрогулянку містом, а потім чоловік провів Холостячці майстер-клас з боксу.

Але друга частина їхнього рандеву виявилася не настільки радісною. У Дмитра різко погіршився настрій. Злата це відчула майже відразу, і їй теж стало некомфортно.

На всі запитання Злати про те, чому Дмитро став таким сумним, чоловік відмовився давати будь-які виразні відповіді.

Пізніше під час церемонії троянд Діма заявив, що йому було неприємно усвідомлювати той факт, що до нього Злата вже побувала в гостях у трьох чоловіків – Андрія Задворного, Максима Тарапати та Андрія Хветкевича.

 

“Цього тижня ти показав мені, що можеш говорити одне, а робити зовсім інше”, – сказала Злата Дімі.

Злата мала на увазі, що колись Дмитро заявив: головне для нього – це довіра, але в даному випадку не виявив її по відношенню до Злати і не відразу розповів, чому під час їхнього побачення у нього зіпсувався настрій.

Після особистої розмови ситуація налагодилася – Злата заявила, що не стане так легко відпускати Дмитра, адже у неї вже почали зароджуватися глибокі почуття.

Огнєвіч вручила чоловікові бутоньєрку після особистої бесіди, і вони повернулися до зали до інших учасників.

Отже, у дев’ятому випуску шоу “Холостячка-2” ніхто не залишив проєкт. За серце Злати продовжили боротися Макс Тарапата, Андрій Хветкевич, Андрій Задворний та Дмитро Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обидва наречені з Кіровоградщини продовжили участь у шоу “Холостячка 2”

Напружений ефір: “Холостячка” знайомилася з колишньою жениха з Кіровоградщини (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований