06 липня 2020, понеділок

Нардеп назвав три умови за яких в Україні закінчиться війна

Під час зустрічі з мешканцями Кіровоградщини народний депутат України від ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв назвав три умови, після виконання яких в державі наступить мир, а саме: знищення корупції на оборонці, залучення до переговорів гарантів безпеки України та соціально-економічний розвиток держави.

За словами Сергія Соболєва, до мирних переговорів потрібно залучити представників держав, які гарантували безпеку Україні під час ядерного роззброєння.

– Мінські угоди, як ми всі бачимо, не мають ніякого результату. Чому ми повинні вести переговори з «лідерами» так званих ЛНР і ДНР, якщо  Україна воює з Росією? Незрозуміло також яким чином Німеччина переймається миром в нашій державі і в той же час погоджується на Північний потік – 2. До переговорів потрібно залучати держави, які підписали Будапештський меморандум – США, Велика Британія та Росія, – наголосив депутат.

Народний депутат також зазначив, що жителі окупованих територій повинні бачити розвиток України в усіх напрямках, тоді вони самі захочуть бути в складі незалежної держави.

– Спостерігаючи над невдалими реформами, що проводить нинішня влада, у жителів Донбасу і Криму навряд чи з’явиться бажання жити в Україні. Ми повинні запропонувати економічний розвиток та соціальні гарантії, і тоді побачимо картину, яка була в Берліні: люди самі перетинали Берлінський мур у напрямку Західної частини, бо знали, що вони там матимуть гідне життя, – пояснив Сергій Соболєв.

У розмові депутат також згадав нещодавні журналістські розслідування, в яких показано факти заробляння грошей на війні, а тому третя умова миру – повне знищення корупції в оборонці. Сергій Соболєв наголосив на тому, що поки чинний Президент і його близьке оточення заробляє на війні з Росією, їм не вигідно припиняти бойові дії.

Нардеп назвав три умови за яких в Україні закінчиться війна
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований