07 квітня 2020, вівторок

“Наш гурт це втілення різноманітних ідей кожного з нас”: Історія молодих музикантів з Кіровоградщини

Відомо, що Світ рухають саме молоді та амбітні люди, що досягають великих успіхів у науці, громадській діяльності, політиці  та мистецтві, проте кожен шлях  починається з малого, тож пропонуємо вам ознайомитись з музичним гуртом з Олександрії, учасники, якого вже почали свій творчий шлях і не збираються зупинятись на досягнутому.

Кореспонденту сайту Златопіль вдалось поспілкуватись з ритм-гітаристом Олександрійського гурту “Headsparks”, учасники якого вже дали не один концерт, і  вже планують виступи за межами нашої області.

Наразі до складу  гурту “Headsparks ” входить чотири учасники:

Олександр, 19 років. Навчається у КрНУ ім. Остроградського на 3 курсі спеціальності  “Інженерія програмного забезпечення “.  Грає на гітарі з 6 років, фронтмен гурту, вокаліст.

Ванко (Іван), 16 років, навчається в 11 классі, грає на бас-гітарі з 14 років.

Вадим, 16 років навчається на 2 курсі в Олександрійському політехнічному коледжі  на спеціальності “Математик-програміст”, грає на барабанах.

Назар, 18 років, навчається в КрНУ ім. Остроградського на 1 курсі, спеціальності “Менеджмент”, грає на гітарі та є бек-вокалістом гурту.

Ж: Як до вас прийшла ідея створення гурту, і як давно ви почали грати?

“Я Назар, ритм- гітарист рок-гурту ” Headsparks “.  Історія створення гурту почалась із зустрічі з хлопцями, які між собою вже були знайомі, а я з ними познайомився в арт- кафе, що знаходиться у місті Олександрія.

Хлопці любили музику, і вирішили спробувати створювати її. Досвід та навички для створення музики спочатку майже у всіх були мінімальними, проте згодом хлопці написали свої перші пісні, і дали 2 квартирних концерти. Зараз нашому гурту вже виповнилось півтори роки, і за цей час багато чого змінилося, а  почав я грати з хлопцями в грудні 2018″.

Ж: Хто є автором ваших пісень, зокрема текстів та музики?

“Автором більшості пісень та музики є Олександр. Також у нашому новому альбомі з’явиться перша пісня, яка була написано мною. А взагалі весь процес виглядає так: Сашко придумав пісню і музику, ми з хлопцями разом зібрались, обговорили, прослухали, скорегували, і записуємо вже кінцевий варіант версії пісні”.

Ж: Що, на вашу думку відрізняє вас від інших гуртів?

“На мою думку, нас відрізняє  сам стиль музики, адже ми беремо натхнення з різних жанрів таких як: рок, джаз, блюз та інші. По-друге це власне тексти пісень, ми не боїмося жартувати в піснях,  експериментувати, ми вітаємо молодість і розуміємо що потрібно робити по принципу “Тут і зараз”. І саме головне ми постійно експериментуємо зі звучанням, застосовуючи усі доступні для цього методи”.

Ж: Як часто вас запрошують давати концерти? Коли був минулий? І коли плануєте наступний?

“Нас все частіше запрошують на виступи, нам звісно ставлять вимоги, питання цензури, тощо, але з кожним концертом стає простіше, тут вже починає відігравати свою роль досвід. Наприклад, 27 жовтня ми грали на річниці в художній галереї Vashart, це напевно був самий великий наш концерт на цей період, на який зібралось приблизно 100 осіб, перші  наші концерти збирали приблизно 20.

Проте планів у нас дуже багато, наприклад, 22 листопада, ми граємо в Районному будинку культури в Олександрії на фестивалі рок – музики, де на сцені ми будемо грати з такими ж гуртами  як і ми, тож запрошую, сумувати не дамо.

А вже наступні концерти ми плануємо з початком весни, і вони вже будуть включати в себе виступи не лише у місті Олександрія, але й у інших містах, таких як Кременчук та Київ”.

Ж: Де проходять ваші репетиції, і чи зручно вам збиратись через навчання?

“Скажу честно – це складно, але ми використовуємо всі свої можливості для цього, інколи навіть прогулюючи навчання. Репетиції ми проводимо в художній галереї  VashArt,  у нас з ними дуже теплі зв’язки, тож саме там ми збираємося та граємо”.

Ж: Де, або в чому ви знаходите натхнення?

“Наш гурт – це втілення різноманітних ідей кожного з нас, тому натхнення для нас не проблема, адже нас надихає все!”.

Ж: Щоб ви хотіли сказати своїм нинішнім і майбутнім слухачам?

“Приходьте на наші концерти, слухайте нас в Soundcloud, дивіться наші відео на ютубі, чекайте наш мерч, ми вас всіх дуже любимо!”.

Автор: Владислав РАТУШНЮК.

“Наш гурт це втілення різноманітних ідей кожного з нас”: Історія молодих музикантів з Кіровоградщини
6 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований