19 січня 2021, вівторок

Небайдужi жителi Кiровоградщини затримали в аптецi крадiя тонометра

В Олександрiї вiдвiдувачi аптеки впiзнали у чоловiковi нещодавного викрадача тонометра.

Про це повiдомляє Голос Громади, iнформує Златопiль.

30 березня в олександрiйський мiськвiддiл полiцiї поступив доволi незвичний телефонний дзвiнок, що в однiй з аптек мiста громадяни силою тримають якогось чоловiка i просять допомоги правоохоронцiв.

На мiсцi подiї з’ясувалося, що 28 березня, на однiй з мiських автобусних зупинок “невiдома особа таємно, шляхом вiльного доступу викрала з сумки 54-рiчної жiнки належний їй медичний прилад – вимiрювач артерiального тиску, чим спричинила їй майнову шкоду на суму 1009 гривень” (так зазначається у полiцейському протоколi). 

А через два днi пiсля того цей невiдомий злочинець у якихось своїх справах заглянув в аптечний заклад i був там впiзнаний деякими небайдужими громадянами, якi мали всi пiдстави пiдозрювати його у вищезгаданiй крадiжцi. Цi ж люди i скрутили злодiя та утримували його до прибуття правоохоронцiв.

Отож полiцiї залишалося лише прийняти з рук у руки правопорушника, встановити деякi обставини злочину та особу, що його скоїла. Крадiєм виявився 53-рiчний житель мiста. Йому iнкримiнується стаття 185, частина 1 ККУ («Крадiжка»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi  чоловiк отримав чотири роки тюрми за любов до домашнiх смаколикiв

Небайдужi жителi Кiровоградщини затримали в аптецi крадiя тонометра
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований