20 вересня 2021, понеділок

Новий керівник Громадської ради при Кіровоградській ОДА розповів про плани та напрямки діяльності (ФОТО)

7 червня в облдержадмiнiстрацiї вiдбулася прес-конференцiя екс-голови Громадської ради при Кiровоградськiй ОДА Олександра Гавриленка та новообраного голови ради Тiграна Хачатряна.

Громадськi активiсти обговорювали пiдсумки та прiоритетнi напрямки роботи, інформує Златопіль.

За словами Олександра Гавриленка, який був головою ради попередні дві каденції, за останній час вдалося налагодити взаємодію із структурними підрозділами ОДА, пропозиції ради врахували при формуванні програми соціально-економічного розвитку Кіровоградщини та інших проектів, а також вирішено чимало галузевих проблем за участі експертів і проведено низку заходів.

– Це не той орган, який роздає землі і кошти, а той, який збирає активних громадян з різних організацій і вирішує важливі питання та проблеми громадян, – відзначив Олександр Гавриленко.

Новий склад Громадської ради при ОДА – це 35 громадських активiстiв, бiльшiсть з яких є новими обличчями.

– Ми з новою командою будемо робити все, для того, щоб місцева влада та обласна долучались до наших ідей та допомагали вирішувати проблеми жителів області, – каже новообраний голова ради Тігран Хачатрян і додає. –  У нас не буде керівників та заступників, буде 35 осіб, які разом будуть йти до поставленої цілі.

Також новий голова зауважив, що пiдтримуватиме починання попередньої каденцiї. За його словами, основне завдання – «не критикувати, а допомагати владi у вирiшеннi важливих проблем». У планах вибудувати у Громадськiй радi не вертикальну, а горизонтальну структуру, де всi члени ради будуть активно долучатися до роботи та iнiцiювати вирiшення питань. Також серед планiв – посилення спiвпрацi з молодiжними органiзацiями, проведення низки заходiв, зокрема, масштабного форуму, пiд час якого пiдпишуть меморандум про спiвпрацю за рiзними напрямами з громадськими органiзацiями областi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух автопоїздів по Кропивницькому має бути чітко регламентований

Наступне зібрання Громадської ради, на якому оберуть голів постійних комісій, планують провести цього тижня. Саме робота в комісіях є основним напрямом діяльності з метою вирішення конкретних питань.

Новий керівник Громадської ради при Кіровоградській ОДА розповів про плани та напрямки діяльності (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований