Літня спека та чергова комунальна аварія знову випробовують на міцність водопровідну мережу Кропивницького. З вечора 4 серпня у місті введено графіки подачі води для одних районів, тоді як інші взагалі тимчасово опинилися без водопостачання.
Про це повідомляє місцевий водоканал, передає Златопіль.
Через високу середньодобову температуру повітря та різке зростання водорозбору (зокрема для поливу присадибних ділянок), фахівці вимушені обмежити цілодобову подачу води.
Починаючи з 22:00 4 серпня, водопостачання мікрорайону Завадівка та селища Сонячного здійснюватиметься за чітким розкладом:
По парних днях — воду отримуватиме мікрорайон Завадівка;
По непарних днях — селище Сонячне.
Окрім планових обмежень, у місті сталася позаштатна ситуація. У зв’язку з аварією на водопровідній насосній станції «Зона-2а», з 21:00 4 серпня повністю відсутнє водопостачання у багатьох районах міста.
Під відключення потрапили багатоповерхівки та приватний сектор у таких мікрорайонах:
- мкр-н «Бєляєва»;
- мкр-н «Черемушки»;
- мкр-н «Озерна Балка»;
- частково мікрорайон «Олексіївка»;
- вулиця Соборна (на відрізку до вулиці Миколи Садовського / колишньої Пушкіна).
Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійно-ремонтних робіт. Комунальники перепрошують за тимчасові незручності та закликають мешканців за можливості тримати необхідний запас води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спека не відступає: прогноз погоди на Кіровоградщині на 5 серпня
