20 лютого 2020, четвер

Облрада долучиться до вирiшення проблемної ситуацiї навколо “ЧУТА-ФЕСТу”

У середу, 13 лютого, голова обласної ради Олександр Чорноiваненко провiв особистий прийом громадян.

Про це повiдомляє прес-служба облради, iнформує Златопiль.

Iз занепокоєнням про подальшу долю фестивалю “Чута-фест” до Олександра Чорноiваненка звернулася одна iз членiв оргкомiтету цього фестивалю, яка неодноразово порушувала клопотання перед обласною радою, обласною державною адмiнiстрацiєю, мiсцевими органами державної виконавчої влади та органами мiсцевого самоврядування Знам’янського району про пiдтримку та допомогу у проведеннi фестивалю “Чута-фест” у с. Цибулеве Знам’янського району.

Сьогоднiшнє питання стосується законностi та доцiльностi видiлення Цибулiвською сiльською радою земельної дiлянки (2 га) жителю цього села для ведення особистого селянського господарства, адже на цьому мiсцi вже три роки поспiль проводився зазначений фестиваль, який полюбився не тiльки мешканцям Кiровоградської областi, а й жителям навколишнiх областей. Фестиваль сприяв вiдродженню культури рiдного краю, пропагував українськi цiнностi серед дiтей та молодi.

Перехiд зазначеної земельної дiлянки у приватну власнiсть значно ускладнить, на думку заявницi, а, навiть, i зробить неможливим проведення фестивалю у майбутньому.

Крiм того, в контекстi звернення порушується питання розорення прибережної захисної смуги вздовж рiчки Iнгулець, що у с. Цибулеве, що, на думку заявницi, призвело до замулення рiчки, пiдземних джерел, а в колодязях мiсцевих мешканцiв воду забруднено нiтратами.

Олександр Чорноiваненко запевнив члена оргкомiтету фестивалю, що обласна рада в межах своїх повноважень долучиться до вирiшення проблемної ситуацiї, що склалася навколо фестивалю  “Чута-фест”.

Жителька м. Кропивницький, пенсiонер, звернулася в iнтересах своєї матерi, з проблемним питанням щодо багаторiчної бездiяльностi Кальниболотської сiльської ради Новоархангельського району про встановлення меж  присадибних земельних дiлянок.

Iнша кропивничанка, пенсiонерка, звернулася з приводу незаконного, на її думку, внесення змiн до Статуту садiвницького товариства “Радуга”, що у с. Клинцi Кропивницького району, та порушення її прав, як члена товариства, на володiння садовим будиночком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому реконструюють школу олiмпiйського резерву

Також до голови обласної ради звернувся громадянин України,  переселенець iз Луганської областi, що зараз проживає в одному з районiв Кiровоградської областi, з приводу гарантiй дотримання прав i свобод внутрiшньо перемiщених осiб, передбачених Законом України “Про забезпечення прав i свобод внутрiшньо перемiщених осiб”, та необхiдностi проведення хiрургiчної операцiї на очах внаслiдок отриманої контузiї.

Iншi громадяни зверталися за допомогою у вирiшеннi соцiально-побутових проблем та з питань лiкування.

Усi звернення громадян перебуватимуть в голови обласної ради на контролi до їх вирiшення.

Облрада долучиться до вирiшення проблемної ситуацiї навколо “ЧУТА-ФЕСТу”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований