12 липня 2020, неділя

Олександр Чорноіваненко має всі шанси пройти за партійними списками у Верховну Раду України

За результатами незалежного опитування партія ВО “Батьківщина” під час позачергових парламентських виборів долає необхідний відсоток і голова її осередку в області, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко має всі шанси потрапити до Верховної Ради за партійними списками.

У нашій області партія Юлії Тимошенко на сьогодні має підтримку понад 20 відсотків громадян.

Олександр Анатолійович Чорноіваненко— український політик, якому традиційно довіряють жителі Кіровоградської області. Доказом цього є те, що  його обирали депутатом районної ради.  Він є депутатом обласної ради трьох скликань поспіль. Наразі обіймає посаду голови Кіровоградської обласної ради. Має великий досвід і знає всі найболючіші проблеми Кіровоградщини, а значить — будучи народним депутатом України, реально зможе їх вирішити.

З травня 2006 року Олександр Чорноіваненко працював в органах місцевого самоврядування та органах державної влади, зокрема на посаді директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування населення, транспорту та зв’язку – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, з жовтня 2008 року – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Олександр Анатолійович Чорноіваненко підтримує військових і волонтерів. Так, за його сприяння в області створено інноваційну авторську методику психологів волонтерсько-ветеранського центру “Смайл” для військовослужбовців, які побували в гарячих точках та для їхніх родин. Такою терапією  охоплено близько півсотні ветеранів АТО та членів їхніх родин з Кіровоградщини.

Олександра Анатолійовича  нагороджено Відзнаками Верховної Ради України (2017), та обласними відзнаками.

Слід зазначити, що Олександр Чорноіваненко – це шанс для Кіровоградської області отримати місцевого народного депутата, з позитивним досвідом у роботі місцевого самоврядування.

Олександр Чорноіваненко має всі шанси пройти за партійними списками у Верховну Раду України
6 голос[ів]

elflora

Коментарі

 • Андр1й

  Дуже хороша Людина !У 2014 роц1 в1н допом1г наш1й родин1 поставити на ноги нашу мати-була проведена операц1я на головному мозку у Киев1-БЕЗКОШТОВНО!В1н цю под1ю не аф1шував-дуже скромна Людина!Дуже ВАМ ВДЯЧН1!!!Брати Соловйови -3 Полк.Це д1йсно-Не Словом,а Д1лом!!!

 • Юрій Митрофаненко

  Не маю жодних сумнівів у патріотичній позиції Чорноіваненко. Такі люди потрібні в парламенті

 • Віктор

  Приємно буде бачити Олександра Чорноіваненка на посаді Народного Депутата

 • Олексій

  Дуже приємна новина, Я можу побажати тільки успіху. Було-б приємно бачити наших людей у ВР!

 • Виктор Фомин

  Сильний лідер, який достойно представляє нашу область! Ні трохи не здивований, що саме ця людина буде і на далі преставляти нашу область! Саме такі люди потрібні у новому парламенті!

 • Було б приємно бачити нашу людину у ВР, бо ми впевнені в тому, що Олександр Анатолійович не підведе !

 • Олександр Чорноіваненко досвідчений політик, який точно не підведе !

 • Олександр Чорноіваненко професіонал свого діла і знає як вести політику. Взагалі всі кандидати від Батьківщини достойні бути в Верховній Раді. Тому, я підтримую вас!

 • Поважаю його, як людину! Дуже приємно мати таких кандидатів!

 • Аля Дедова

  Птшаюсь, до нашу область представляє саме така людина!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований