13 червня 2021, неділя

Олександр Чорноіваненко висловив чітку позицію стосовно закриття медвишу у Кропивницькому

Депутат Кіровоградської обласної ради від ВО “Батьківщина” Олександр Чорноіваненко, висловив чітку позицію стосовно закриття Донецького національного медичного університету.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує Златопіль.

25 березня 2016 року, відбулося підписання чотирьохстороннього Меморандуму про співробітництво, який передбачав розміщення в обласному центрі двох факультетів Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.

Перший факультет – медичний, повинен був готувати сімейних лікарів, педіатрів і стоматологів, другий – міжнародний, приймав іноземних студентів.

На жаль, пройшло лише 5 років і вже сьогодні ці два факультети припиняють своє існування у Кропивницькому.

“Не розумію, як в таких складних умовах, під час всесвітньої пандемії з якою в першу чергу борються медики, котрі нині на вагу золота, можна було допустити, аби такий значущий заклад закрився? Дуже сумно чути, що причиною закриття філії вишу стала неможливість виконання ліцензійних умов”, – йдеться у дописі.

За словами Олександра Чорноіваненка, представники обласної влади плідно працювали, щоб забезпечити Кіровоградщину достатньою кількістю медичних працівників, яких завжди не вистачало, проте, на жаль, в черговий раз область втрачає такий шанс.

Олександр Чорноіваненко висловив чітку позицію стосовно закриття медвишу у Кропивницькому
Оцінити цей запис

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований