26 січня 2020, неділя

Олександрiйськi спортсмени змагались на мiжнародних змаганнях у Грузiї (ФОТО)

В Олександрiйському патрiотично-спортивному клубi “Захист” вже стало доброю традицiєю, наприкiнцi учбового року, пiсля вдалих тренувальних зборiв, брати участь в мiжнародних змаганнях.

Про це повiдомляє ПСК “Захист”, iнформує Златопiль.

Якщо минулого року хлопцi вдало виступили в мiстi Тегеранi, що в Iсламськiй Республiцi Iран, то в цьому роцi отримали запрошення до пiвденного узбережжя Грузiї, де минулого тижня вiдбулися два Мiжнароднi турнiри.

Перший – Мiжнародний чемпiонат бойових мистецтв з К-1 та ММА, “BATUMI WORLD GAMAS” — з 19 по 21 липня в мiстi Батумi. В цих змаганнях взяли участь спортсмени з восьми країн свiту.

Нашу країну на даних змаганнях пiд керiвництвом Голови Кiровоградської обласної федерацiї MSAC, президента ПСК “Захист” Андрей Ярошевский (Andrey Yaroshevsky), представляли вихованцi патрiотично-спортивного клубу “Захист” Нiкiта Бiльчич та Олексiй Рижов

Спортсмени вдало розпочали змагання у роздiлi К-1. Олексiй перемiг спортсмена з Азербайджану, а Нiкiта з Грузiї. Фiнальнi поєдинки були бiльш складнi та динамiчнi. Нажаль Олексiй, в рiвному поєдинку, поступився спортсмену з Грузiї, а Нiкiта впевнено, (двома нокдаунами), перемiг спортсмена з Азербайджану.

Зробивши висновки пiсля першого турнiру, делегацiя вирушила до мiста Уреки, де з 21 по 23 липня вiдбулися другi Мiжнароднi змагання “Black Sea Cup”.

В них взяли участь менше країн, але бiльше спортсменiв з Азербайджану, Вiрменiї, Грузiї та Туреччини.

Олексiй перемiг спортсменiв з Вiрменiї та Азербайджану, а Нiкiта – Грузiї i Вiрменiї.

В загальному пiдсумку Олексiй Рижов виборов перше та друге мiсце, а Нiкiта Бiльчич двiчi ставав першим. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легкoатлетка з Кірoвoградщини виступила на oлімпійськoму фестивалі

За пiдсумком перемовин були пiдписанi сертифiкати “Про спiльну працю в розвитку бойових мистецтв та патрiотичного виховання молодi”. Усi керiвники делегацiй отримали запрошення на чемпiонат свiту MSAC, який вiдбудеться з 22 по 24 листопада 2019 року.

 

Олександрiйськi спортсмени змагались на мiжнародних змаганнях у Грузiї (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований