04 травня 2024, субота

Олександрійці поступилися футболістам черкаського “ЛНЗ”

Попри перевагу в моментах і  забитий першій м’яч, олександрійцям не вдалося завершити домашній поєдинок проти черкаського «ЛНЗ» з позитивним для себе результатом.

Про це повідомили у пресслужбі клубу, інформує Златопіль.

Стартові хвилини наші земляки розпочали дуже активно. На 6 хвилині Юрій Копина зробив простріл з флангу. На виході впевнено грає кіпер Кучеренко.

На 12 хвилині Кирило Ковалець з лінії штрафного майданчика намагався влучити у ворота. Але його удар заблокували.

На 16 хвилині, після серії рикошетів, круглий відлетів до Юрія Копини, який і відправив його у ворота — 1:0.

Вже за декілька хвилин в центрі уваги знову Копина. Юрій пробиває з хорошої позиції, кіпер гостей на місці.

На 27 хвилині Олександр Бєляєв втратив нагоду подвоїти рахунок. Після подачі з флангу він пробив головою не сильно і Кучеренко без проблем ліквідував загрозу.

29-та хвилина. Удар Кирила Ковальця – поруч зі стійкою.

На 45 хвилині Владислав Калітвінцев майстерно виконав стандарт пробивши в нижній кут. Кіпер «ЛНЗ» знову грає надійно, фіксуючи м’яч в руках.

Вже в компенсований арбітром час швидка контратака гостей завершилася влучним ударом. Відзначається Наумець — 1:1.

59 хвилина. Прохід Юрія Копини флангом, передача в центр. Перший на м’ячі Кирило Ковалець. Капітан “Олександрії”  б’є, але не влучає по воротах з вигідної позиції.

На 64 хвилині, після удару Владислава Калітвінцева, Кучеренко «витягує» шкіряного з верхнього кута, переправивши його на кутовий.

На 67 хвилині гості ледве не змінили рахунок: після удару Пасіча м’яч пролетів біля дальнього кута воріт.

На 76-й Микита Шевченко, продемонструвавши відмінну реакцію, рятує ворота після удару Молло.

На 82-й хвилині Ейнел, скориставшись помилкою Безерри, вивів свою команду уперед – 1:2.

Вже в компенсований час хорошу нагоду зрівняти рахунок мав Денис Костишин. Після подачі з флангу він головою пробив вище воріт.