05 травня 2024, неділя

Олександрійці вибороли перемогу у матчі з “Вересом”

Матч “Олександрія” – “Верес” видався дуже напруженим і багатим на голи.

Про це повідомляє пресслужба ФК “Олександрія”, інформує Златопіль.

Від початку поєдинку було помітне бажання обох клубів виграти за будь-яких обставин: м’яч не затримувався в центрі поля. Було багато боротьби й хороших контратак.

Першими забили містяни. Зі стандарту Денис Мірошніченко поклав м’яча в дальній нижній кут, обвівши стінку. 1:0.

Футболісти “Вересу” відігралися ще в перші 45 хвилин. Голом відзначився Шестаков, який миттєво відреагував на подачу з флангу від партнера, розстрілявши ворота Валентина Гороха.

У другому таймі темп гри не спав. Він був таким же динамічним, швидким і, знову ж таки, досить напруженим: рахунок, схоже, не задовольняв обидва клуби, тому забити було лише питанням часу.

На 79 хвилині Андрій Цуріков, з передачі Владислава Бабогла, виводить нашу команду уперед.

Футболісти “Вересу” не хотіли здаватися без бою, до останнього вишукуючи моменти для взяття воріт. На першій компенсованій хвилині їм вдалося зрівняти рахунок: Гайдучик з другої спроби переграв Валентина Гороха, зрівнявши рахунок. Здавалося, на цьому все, справа йшла до  результативної нічиєї. Але це ще був не кінець. Останні хвилини поєдинку стали вирішальними для команди Юрія Гури.

Спрацювала тренерська заміна. Денис Костишин, який вийшов на заміну на 73 хвилині замінивши Богдана Кобзаря, вирішив долю матчу.

На сьомій компенсованій хвилині він, обігравши захисника, красивим ударом, зблизька, поставив жирну крапку в цьому протистоянні -3:2.