24 липня 2019, середа

Олександрійцям презентували художньо-великодню виставку (ФОТО)

До свята, що символізує пробудження та воскресіння природи, життя і надії – Великодня в Олександрійській центральній міській бібліотеці ім.Пушкіна відкрилась художня виставки «Великий день – Великдень».

Про це повідомляє «Голос Громади», інформує Златопіль.

Слідуючи кращим власним напрацюванням і традиціям, працівники бібліотеки підійшли до організації заходу творчо і креативно, не обмежившись вузькими рамками звичайної презентації: це була справжня культурно-пізнавальна і святкова подія, у якій взяли участь не лише митці і бібліотекарі, а й учасники фольклорно-вокального гурту «Ладо» Олександрійського коледжу культури і мистецтв, котрі додали присутнім на відкритті олександрійцям) піднесеного настрою виконаними піснями-веснянками.

Що ж до експозиції виставки на виставці представлені, без перебільшення, справжні витвори мистецтва і їх близько трьох сотень екземплярів. Це роботи талановитих майстрів у різних жанрах і напрямках з писанкарства – Ірини Михалевич, Олени Тонофрей, Ольги Ходоковської, студентів та випускників Олександрійського коледжу культури та мистецтв і їхнього викладача Анни Сидоренко, учнів Олександрійської художньої школи.
Крім витончених писанок (від звичайних розмірів до «страусиних»), відвідувачів вражають вишиті рушники, ікони та картини релігійної тематики Любові Антоненко і такі витвори декоративного мистецтва, як різьба по дереву відомого майстра з різьблення Дмитра Кудрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими іменами називають батьки малюків на Кірoвoградщині

З тематичної експозиції можна також дізнались про історію святкування Великодня, а також – як  гарно оздобити великодні кошики і що в них покласти на освячення.

Олександрійцям презентували художньо-великодню виставку (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований