02 червня 2020, вівторок

Олександрівські школярі стали переможцями Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Українським Державним центром позашкільної освіти підбито підсумки щорічного масового заходу за участю вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти, якими було представлено 1854 творчі дитячі роботи у складі семи розділів виставки: “Художнє різьблення по дереву”, “Гончарство та художня кераміка”, “М’яка іграшка”, “Бісероплетіння”, “Паперова пластика та оригамі”, “Вироби з природних матеріалів” та “Інші техніки виконання”.

Наш заклад постійно бере активну участь у Всеукраїнській виставці – конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” проведенням районних та міських етапів, а вже кращі роботи вихованців гуртків закладів позашкільної освіти після розгляду членами журі ми направляємо до Києва у всіх номінаціях, – інформує директорка КЗ “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Зінаїда Нечаєва.

Цього разу відзначили на обласному рівні 12 найкращих, на думку членів журі, творчих робіт дітей, відзначивши неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. Робота “Грошове дерево” чотирнадцятирічної Каріни Савенко, вихованки гуртка “Технічне моделювання” Олександрівської СЮТ, зайняла перше місце у розділі “Вироби з природних матеріалів”. Також третє місце у розділі “Інші техніки виконання” здобув еспонат “Ключниця Домовичок” дев’ятирічного вихованця гуртка “Повір у себе” Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості Давида Гладкого.

Фото автора: Анатолій Саржевський

Олександрівські школярі стали переможцями Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований