24 квітня 2024, середа

“Олександрія” перемогла “Маріуполь”, забивши м’яч наприкінці матчу

Футбольний клуб “Олександрія” переміг “Маріуполь” з рахунком 2:1. Матч відбувся на стадіоні “Ніка” в місті Олександрія.

Про це повідомляє Суспільне, інформує Златопіль.

Перші 20 хвилин матчу ігровою ініціативою володіли господарі поля. По воротах “Маріуполя” точно пробивали Сергій Гринь та Кирило Ковалець.

На десятій хвилині арбітр Денис Шурман показав першу жовту картку в матчі. За грубу гру проти нападника азовців Андрія Кулакова попередження отримав один з двох центральних захисників олександрійців Олександр Мельник.

Перший момент біла воріт господарів виник на 23-ій хвилині першого тайму. Півзахисник “Маріуполя” Олексій Кащук пробив у штангу.

На 24-ій хвилині півзахисник олександрійської команди Івана Калюжний збив гравця суперників Кирила Меліченка біля власного карного майданчика. Удар зі штрафного від Дмитра Мишньова потрапив у поперечку воріт, після чого відскочив до македонського легіонера гостей Стефана Спіровські. Той точно пробив повз голкіпера суперників Олега Білика, відкривши рахунок у матчі.

“Олександрія” зрівняла рахунок на 35-ій хвилині з пенальті, яке заробив Кирило Ковалець. Порушив правила у власному карному майданчику хорватський захисник “Маріуполя” Петар Босанчич. З 11-метрової позначки прицільно пробив Максим Третьяков.

До завершення першої половини матчу другий м’яч у ворота азовців могли забити гравці команди господарів Каспарс Дубра і Денис Мірошниченко. На 41-ій хвилині гравець “Маріуполя” Максим Чех отримав попередження.

Перший тайм завершився з нічийним рахунком 1:1.

На 51-ій і 54-ій хвилинах, після перерви, двічі свою команду від другого пропущеного голу рятував голкіпер “Маріуполя” Олег Кудрик після ударів Ковальця і Калюжного, відповідно.

На 61-ій хвили могли забивати маріупольці. Момент створили флангові захисники гостей: Меліченко пробив у поперечку, Стасюк міг добивати в порожні ворота, але не впорався з відскоком.

Олег Кудрик “врятував” свою команду і на 73-ій хвилині, відбивши удар олексадрійця Володимира Одарюка після прострілу від Кирила Ковальця. Та помилка воротаря азовців на 86-ій хвилині стала результативно. Він пропустив м’яч під собою після флангового прострілу Олега Кожушка, який вийшов на поле замість Третьякова на 77-ій хвилині.

За чотири хвилини основного часу і п’ять, компенсованих арбітром, гості не змогли зрівняти рахунок у матчі. Натомість могли пропустити третій від Кирила Ковальця на 90-ій хвилині. Удар після проходу гравця господарів відбив Кудрик.

Жовті картки у другому таймі отримали гравці “Маріуполя” Мишньов та Босанчич і олександрієць Кирило Дришлюк.

Після перемоги підопічні Юрія Гури набрали 17 очок і піднялися на четверту сходинку турнірної таблиці. Команда з Маріуполя – на передостанньому, 15-му місці.

“Олександрія” – “Маріуполь” 2:1

Голи: Третьяков, 35 (пен.), Кожушко, 88 – Спіровскі, 25.