05 травня 2024, неділя

“Олександрія” зіграла внічию з “Шахтарем”

У 25 турі до Олександрії завітав лідер чемпіонату – донецький “Шахтар”.

Про це повідомляє пресслужба ФК “Олександрія”, інформує Златопіль.

Треба заначити, що до поєдинку в лазареті команди олександрійців перебував цілий ряд гравців стартового складу. Також, не грали три орендовані гравці “Шахтаря”: Савченко, Сігеєв та Бондаренко. Крім цього, цей матч пропускав Олег Кожушко через перебір карток.

А от “Шахтар” виставив свій оптимальний склад.

Матч вийшов динамічним та цікавим і проходив на хороших швидкостях.

На 9 хвилині Микола Михайленко красивим ударом з-за меж штрафного майданчику відкрив рахунок в цьому протистоянні, що стало повною несподіванкою для гостей. Донеччани не були готові до швидкого пропущеного голу. Вони почали більш агресивно діяти в атаці, періодично турбуючи ворота Микити Шевченка.

У другому таймі “Шахтареві” треба було забивати, і йому вдалося зрівняти рахунок: на 75 хвилині Келсі врятував свою команду від поразки.

Останні хвилини поєдинку були “валідольними”.Шість компенсованих арбітром хвилин у другому таймі тягнулися дуже повільно, але рахунок так і залишився незмінним, зафіксувавши на табло 1:1.