19 січня 2021, вівторок

Організаторка свят з Кропивницького розповіла, як яскраво розважитися у карантин

Організаторка свят та ведуча Олена Ферман каже, що навіть в карантин у людей є вибір, як розважитися. Як зробити яскравим “карантинне” свято, кропивничанка розповіла кореспонденту сайту Златопіль.

“У зв’язку із карантином, пандемією, є кілька варіантів розвитку подій. От багато хто каже: “Заборонено, карантин, ми будемо сидіти вдома, або ж відміняємо”. І є інший вихід із ситуації – знаходити варіанти, знаходити рокіровки всього того, що раніше ми святкували в ресторанах голосними великими компаніями”, – говорить Олена Ферман.

Цьогоріч своїм постійним клієнтам вона запропонувала відзначити свято нестандартно. Вечірку, приміром, можна провести онлайн:

“Свято можна провести онлайн, як би це смішно не звучало, але це досить крута й цікава тема. Кожен сидить вдома ошатно вбраний, нафарбований, з пляшечкою чогось цікавого й новорічного, з бенгальським вогником у руках. Є центральна студія, де перебуває ведучий, який курує процес і бачить абсолютно всіх співробітників компанії. Співробітники “збираються” на одній із платформ, з допомогою яких наші діти навчаються дистанційно. От точно так само дорослі сидять на дистанційці, скажімо так, і святкують. Є ведучий, який проводить інтерактиви, конкурси, розіграші. Зрозуміло, що це трохи інша атмосфера, але це хід, це цікаво, нестандартно, небанально”.

Уникаючи скупчення людей, можна зробити й пам’ятні світлини.

“Зараз ми робимо одній компанії величезний календар з усіма співробітниками, які перебувають в різних образах та локаціях. Ми їх фотографуємо, робимо величезний календар. Там близько 400 співробітників, робимо календар на 365 аркушів із зображенням цих людей”, – розповідає Олена.

А корпоратив, до речі, можна відгуляти, не виходячи з офісу.

“Є ще такий момент: це зйомка новорічного ролика, новорічного кліпу. Частину зняли в студії – круті локації, дуже все гарно. Керівництво, яке вітає своїх колег та співробітників знімаємо там. Після цього знімаємо їх офіс, як вони живуть, як проходить їхній робочий день. І, відповідно, це все діло монтується в новорічній тематиці, проводяться певні активності для співробітників просто на робочих місцях, а потім все це формується в міні-фільм”, – говорить організаторка свят.

Більшість клієнтів Олени не підуть цього року в кафе і ресторани. Хоча Кабмін дозволив розважальним закладам працювати до сьомої ранку, рішення прийняли запізно, – каже вона:

“Не мало сенсу бронювати якісь ресторани, ну, тому що, тільки відзначили 12 – всім спасибі, до побачення і по домах. Кожен вже знайшов варіанти вирішення цієї ситуації – хтось компаніями вдома збирається, хтось там в баню іде, хтось іще щось…Зараз я сумніваюся, що за тиждень до Нового року хтось буде прямо глобально робити якісь рокіровки в своїх планах”.

Відзначити свята незабутньо можна за будь-яких обмежень, – впевнена кропивничанка:

“Можна сидіти й нити, що все заборонено, ніхто нічого не дозволяє, святкувати не можемо, а можна виходити з ситуації нестандартно. Я за другий варіант! Я за вихід із ситуації і за пошук рішень”.

Лілія Кочерга

Організаторка свят з Кропивницького розповіла, як яскраво розважитися у карантин
3 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований