13 червня 2021, неділя

П’ятимісячне маля із опіками рятують в Кропивницькому. Вся історія (ФОТО)

П’ятимісячну дівчинку з опіками обличчя й тіла рятують в реанімації у Кропивницькому. Дитину доставили в лікарню у п’ятницю, 21 травня. Відтоді Софійка вже перенесла дві операції з пересадки шкіри. Маля ввели у стан штучної коми та підключили до апарату вентиляції легень. Жодних прогнозів нині лікарі нині не роблять, батьки ж сподіваються на диво.

Що призвело до трагедії – читайте у матеріалі сайту Златопіль.

Подія сталася на кухні в орендованій квартирі, де Софійка мешкає разом із батьками, старшими сестрою та братом.

“Я була вдома з дітьми, готувала вечерю. Двоє маленьких дітей були разом зі мною на кухні. Старша – у кімнаті. Подзвонили в двері – прийшов чоловік з роботи, я пішла відкрити двері. Від кухні до коридору буквально два метри. Син Давид, якому рік і вісім місяців, залишався на кухні. Я відчинила двері і в цей момент ми почули гуркіт”, – згадує мати дівчинки Віра Согомонян.

Почувши гуркіт, батьки кинулися на кухню і побачили жахливу картину – Давид примудрився перевернути плиту.

“Дитина впиралася, або вже піднялася на плиту, тільки в такому випадку могла вона повернутися, а так своїми зусиллями, він не міг би перевернути на себе. Духовку відкриваєш, надавлюєш трохи і воно просто перевертається, ми перевіряли, воно не тяжке, – додає батько дітей Масіс. – На плиті стояли чайник з окропом і пательня з картоплею тушкованою”, – показує фото у телефоні.

Все, що було на плиті, впало на маленьку Софійку.

“Плита впала, син під плитою, а все, що там було на плиті – чайник, який щойно закипів, їжа впали туди, в крісло. Софійка лежала в кріслі-шезлонгу, але далі набагато. Чоловік швидко підняв сина, на щастя, Давид отримав легке ушкодження – в нього невеликий опік на спині. Я кинулася до Софійки, почали надавати першу допомогу”, – плаче Віра.

Батьки викликали швидку. Медики миттю прибули на місце. В стані опікового шоку дитину доставили до реанімації обласної дитячої лікарні. Стан дівчинки наразі стабільний, але тяжкий, адже обпечено 25% тіла. Десять відсотків опіків – глибокі.

“Дитина поступово виходить з опікового шоку, але залишається киснево залежною, харчується поки що через зонд. В неї обпечені тулуб, спина, обличчя, шия, верхні кінцівки. Багато постраждало – 25%. Травма для такої дитини дуже тяжка, прогнози ми не робимо. Дитина отримує лікування, згідно її стану. Проводиться корекція – як змінюється стан дівчинки, так змінюється і лікування”, – прокоментував завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Андрій Гутарєв.

Попри складну ситуацію, батьки вірять, що їхня Софійка одужає.

“Вона борець, як може, так і старається. Маємо надію, що все буде добре”, – каже мати.

Батьки Софійки безмежно вдячні медикам, родичам та усім, хто не лишився байдужим до їхнього горя. І сьогодні є потреба в донорах крові та коштах. Підійдуть донори з будь-якою групою крові. Пожертвувати гроші на лікування дитини можна за цими реквізитами:

Банк: АТ «Альфа-Банк»

Отримувач: ВІРА ОЛЕКСАНДРІВНА СОГОМОНЯН

IBAN: UA513003460000026203912030330

Або за номером картки: 5355 5712 9460 0036

Або ж на картку ПриватБанку: 4149499132768787, на ім’я КОМПАНІЄЦЬ ОЛЬГИ В’ЯЧЕСЛАВІВНИ.

Лілія Кочерга

П’ятимісячне маля із опіками рятують в Кропивницькому. Вся історія (ФОТО)
12 голос[ів]

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований