11 липня 2020, субота

П’ятирічна Настуня з Кіровоградщини потребує допомоги

П’ятирічна Анастасія Мещанінова, разом з батьками нещодавно дізналася про страшний діагноз. У дівчинки рак крові.

Про це повідомляє МБФ “МБФ” Янгол життя “, інформує Златопіль.

“Мама витирає сльози, які градом котяться по щоках, зараз їй важко стримуватися і не плакати при донечці, зараз ще не прийшло повне розуміння і усвідомлення того, що сталося. Зрозумілим є одне, її Настуня зараз бореться за своє життя! Все інше поки як в тумані. Зараз дуже боляче. Потрібен час, щоб змиритися і все усвідомити. Ніжна, кучерява дівчинка … Дивишся на неї і таке відчуття, ніби вона випадково потрапила в бокс, ніби не їй вчора почали блок хіміотерапії, начебто не у неї рак крові”.

Місяць тому у дитини піднялася температура 37.2 – 37.4 і з’явився біль в ніжках, трохи пізніше мама возила дочку на візку, їй важко було ходити. Її лікували, але легше не ставало й мама забила тривогу. Дівчинку направили в ДОЛ м. Кропивницький до травматолога. Однак, вже до обіду Настя була у відділенні гематології – аналіз крові показав наявність бластів – ракових клітин в крові.

З 28 серпня Настуня в боксі і вже заступила на перший блок хіміотерапії.

“Настуня дуже ніжна, мила і чудова дівчинка. У неї ще є кучеряве, біле волосся і вона поки не схожа на онкохворих діток, її боротьба за життя тільки почалася … Маленькій дуже потрібна допомога, від наявності грошей залежить перемога маляти і її шанс на життя! Її матуся дуже просить усіх, хто може допомогти її донечці! Ми віримо і сподіваємося на перемогу Насті і дуже просимо підтримати дитину!”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму дoпoмoги пoтребує 12-річний хлoпчик

Реквізити допомоги пацієнтам гематологического отделения КДОБ

Рахунок БО “МБФ “Янгол життя” 
ПАО КБ «Приватбанк», 
Р/р 26006052917335 
МФО 323583 
ЕДРПОУ 40707580

Номер карти Приватбанка для поповнення через Приват24

5169 3305 0948 8034

Номер карти Приватбанка для поповнення через терминали: 
5169 3324 0686 9423

ВАЖЛИВО! При перерахуванні допомоги  конкретній дитині, обов’язково  вказуйте його прізвище у призначенні платежа: “Благодійна допомога для (ПІП дитини), без ПДФ”. Якщо такої можливості немає (наприклад, при перерахуванні через платіжні терминали) після відправлення платежу повідомте, будь ласка, про платіж по телефону або смс.

Контактні дані
Наталя – (099) 038-17-50
Ольга – (098) 003-19-29
angelusvitae.fond@gmail.com

П’ятирічна Настуня з Кіровоградщини потребує допомоги
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований