02 липня 2020, четвер

Під час візиту Президента України на Кіровоградщину відбувалися дивні речі (ВІДЕО)

Візит Президента України Петра Порошенка, на Кіровоградщину у четвер, 28 лютого відзначився не лише промовами та концертом, але й незрозумілими вчинками, що гарант та його оточення здійснили по відношенню до людей, які відвідали мітинг.
Так під час мітингу в Олександрії, Президент ляснув по щоці молоду дівчину, після того, як та поставила йому незручне запитання.
Про це повідомляє видання Вголос, передає Златопіль.
Як видно у відеозаписі, після свого виступу Порошенко, разом з охороною залишав захід, під час чого до нього підійшла місцева мешканка і задала питання: “Чому ви переслідуєте Шарія?”.
На це Президент попросив її вимкнути телефон, після чого поплескав її долонею по обличчю. Потім політик почав допитувати дівчину про те, де вона живе і як її прізвище. Не отримавши відповіді, Президент відверто розсердився і сильно поплескав дівчину по плечу зі словами: “Чи боїтеся? Не бійтеся!”.

Після цього, за словами героїні відео вона вирушила в кафе, щоб сховатися від переслідування охоронців і поліцейських. Але і там до неї підійшов співробітник поліції і грубим тоном зажадав пройти до поліцейської дільниці, не пояснюючи причин.

У результаті їй вдалося подзвонити своєму батькові, який забрав її додому.

Ще один дивний випадок трапився в самому обласному центрі цього ж дня. У Кропивницького під час зустрічі Президента України з жителями міста співробітник служби охорони несподівано вибив з рук молодої людини телефон. 

Запис події опублікувала журналіст Тетяна Висоцька, інформує inforesist.org.

На ролику видно, як студент або старшокласник, стоячи позаду глави держави, який робив в цей момент Селфі з присутніми, знімає те, що відбувається на мобільний.

Напад охоронця виглядає невмотивованим, оскільки кропивничанин нічого не питав, не вигукував і навіть не намагався наблизитися до президента.

“Таке відчуття, що все оточення Порошенко і він сам працюють на те, щоб він програв вибори”, – сказала журналістка.

Під час візиту Президента України на Кіровоградщину відбувалися дивні речі (ВІДЕО)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований