10 грудня 2019, вівторок

Під стінами міської ради зібралися родини АТОвців та небайдужі містяни (ФОТО)

Близько сотні кропивничан, серед яких можна було помітити як АТОвців та членів їх сімей, так і просто небайдужих городян, зібрались сьогодні під стінами міської ради, аби обговорити проблему пільгового харчування для школярів, чиї батьки захищають східні рубежі нашої країни.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Передумовою для проведення зібрання стало прийняте 19 грудня депутатами міської ради рішення “Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій” з якого виключили дітей батьки яких служили чи продовжують служити в зоні проведення ООС (АТО).

 Вже 27 грудня виконком прийняв нове положення про харчування дітей у виховних і навчальних закладах міста в якому визначив  вартість сніданків та обідів. У даному документів пільг для дітей атовців також не було. 

“Нас обурює таке підкилимне прийняття рішення. Чому ніхто не поговорив з громадою, не пояснив причин прийняття подібнолго рішення? Просто дали “відмазку” – нема грошей та й все. Тобто до цього вони були, а тут ратово зникли?”, – ділиться враженнями від дій влади організатор заходу Світлана Ткаченко. “Ми не мітингувати сьогодні прийшли, а шукати нормального порозуміння. Хочемо діалогу, аби нас, наших дітей сприямали як рівних, а не прохачів”.

Сама ж пані Світлана минулого тижня спробувала розібратись у ситуації та звернулась до міської ради з проханням роз’яснити ситуацію. Як постфактум написала жінка у групі громадської організації “Батьківска рада” у мережі Фесйбук, у рад її зустріли не просто з нерозумінням, а й з відвертими звинуваченнями та натяками на можливіо проблеми у чоловіка-атовця якщо вона не припинить висвітлювати дане питання. 

Що ж до сьогоднішньої акції то до вільного мікрофону долучились військокий Олег Кокуленко, громадський діяч, історик Олег Митрофаненко, активістка, голова ОСББ Вікторія Есмер та ін. 

У підсумку під листом до міського голови та депутатів, суть якого зводиться до необхідності проведення діалогу та досягнення порозуміння в питанні фінансування харчування школярів, було зібрано підписи та зареєстровано як офіційне звернення. 

Під стінами міської ради зібралися родини АТОвців та небайдужі містяни (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований