19 січня 2020, неділя

Підозрюваний у вбивстві дружини олександрієць запевняє, що вона перша вдарила його ножем

Житель Олександрії, який, за версією поліції, вбив власну дружину напередодні новорічних свят, повідомив у суді власну версію подій. За словами підозрюваного, дружина наносила йому удари ножем першою.

Про це повідомляють «Олександрійські новини», передає Златопіль.

У тексті судової ухвали, яка оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень, зазначено, що підозрюваний «Вказав, що першою наносила удар ножем його дружина, а він хапав лезо правою рукою, тому має поранення та звернувся 29.12.2018 року до лікарні, де йому нанесено шви».

Цитуємо текст ухвали, яка детально розповідає про обставини справи.

«31 грудня 2018 року до Олександрійського міськрайонного суду надійшло клопотання слідчого за погодженням прокурора Олександрійської місцевої прокуратури про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком 60 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вбивстві вчительки з Олександрії підозрюють її чоловіка

Клопотання мотивовано тим, що 29.12.2018 року, близько 7 години 10 хвилин, чоловік знаходився на території свого домоволодіння, розташованого по вулиці Бойківська. Будучи у дворі вищезазначеного будинку, під час спілкування з дружиною, на ґрунті ревнощів, взявши ніж, наніс два удари їй в спину. Після цього остання упала на землю, а чоловік, бажаючи заподіяння смерті жінці, почав коліном лівої ноги здавлювати її шию, до моменту, поки потерпіла не перестала подавати ознаки життя. Потім підозрюваний відволік тіло до літньої кухні та, дочекавшись вечора, відволік тіло у кінець городу свого двору, де під парканом  прикопав снігом.

Досудове слідство кваліфікує такі дії як умисне вбивство, тобто кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

…Захисник у судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання, вказуючи, що кваліфікація дій підзахисного потребує детальної перевірки. Зазначив, що чоловік має постійне місце проживання, роботи, жодного разу не притягувався до кримінальної або адміністративної відповідальності, тому ризики, на які вказує слідчий, не обґрунтовані.

 … Слідчим не доведено наявності обґрунтованої підозри щодо вчинення особливо тяжкого злочину підозрюваним.

Виходячи з вищевикладеного, слідчий суддя дійшов висновку, що слідчим не надано доказів, які доводять наявність ризиків, які передбачені п. 1-3, 5 ст. 177 КПК України як на це вказує стаття 194 КПК України.

… Оскільки підозрюваний має сталі соціальні зв’язки, відповідальність перед дітьми, будинок, де постійно проживав з родиною, зокрема, двома дітьми, тому можливо застосувати запобіжний захід більш м’який – цілодобовий домашній арешт з покладенням на підозрюваного відповідних обов’язків… Строк дії ухвали становить два місяці з 31 грудня 2018 року».

Підозрюваний у вбивстві дружини олександрієць запевняє, що вона перша вдарила його ножем
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований