02 серпня 2021, понеділок

Поблизу Кропивницького січовики влаштували для дітей вишкіл (ФОТО)

Дитячо-юнацька скаутська організація “Січ” знову запросила до лісу юних любителів “природнього драйву”.

Цього разу, як повідомили організатори таборівки “Тури 2021”, упродовж семи днів скаути вчилися цікавим та необхідним навичкам, інформує Златопіль.

Так учасники вишколу, віком від 13 до 21 року освоїли знання з тактичної медицини, навички туризму, маскування, орієнтування, надавати допомогу людині, яка перебуває у гострому стресі.

І всі ці знання були підкріплені практичними навичками разом з інструкторами – справжніми фахівцями своєї справи.

Навчали дітей такі відомі гуру, як кризовий психолог СМАйЛ Андрій Фоменко, інструктор ЦОТП “Цитадель” Ірина Квінцерт, курсанти туристичного клубу ЛА НАУ “Крила Мандрів” Антон Дейнега, Віталій Головко, на чолі з тренером Миколою Олексином.

Кожен день дітей та юнаків починався з шикування, підняття прапору України та Січі та виконання Гімну України. Увечері найцікавіше та “найсмачніше”: ігри пісні, сценки та спілкування біля ватри.

Ми поспілкувалися з організаторами саме цієї таборівки та запитали як вдалося підготувати такий яскравий захід.

“В організації та проведенні таборівки “Тури 2021” найскладнішим було те, що ми – старшина табору мали не так багато досвіду у подібній справі. Проте ми змогли заручитись допомогою та підтримкою таборовиків і це вплинуло на гарне проведення заходу. Особисто дякую інструкторам, гостям та кошовій старшині організації “Січ” за допомогу та поради. Надалі теж будемо організовувати табори та долучати до організації нових людей”, – каже отаман вишколу Даниїл Агзамов.

“Таборівка була досить довгою, тому складно іноді було просто психологічно. Адже і діти і ми вимушені були постійно перебувати в одному просторі та вчитися спілкуватися і працювати разом. Але під кінець все було чудово і не хотілося роз’їжджатися! А ще я зрозумів, наскільки тяжка і тривала праця-етап підготовки до такого заходу. Це триває дуже довго. Коли ти сам таборовик, то не розумієш цього!”, – розповів таборовий писар Арсеній Шендеровський.

Тож хочеться зазначити, що традиційний вже для цієї організації захід відбувся і відбувся вдало. І головне – це радісні емоції та враження дітей, а разом з цим і задоволені та вдячні батьки.

“Дякую за фото, в сина залишились позитивні та незабутні враження від Таборівки!!!!”,

“Дякую!!!! Немає слів як радіє серце, що в нас така молодь!”

Такі коментарі вони залишили під світлинами з заходу.

Поблизу Кропивницького січовики влаштували для дітей вишкіл (ФОТО)
1 голос[ів]

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований