23 лютого 2020, неділя

Поетеса з Кіровоградщини поділилась своєю творчістю зі студентами (ФОТО)

В Олександрії відбулася зустріч із місцевою поетесою Наталією Фесенко, яка повідомила що пише роман з провокативною назвою.

Про це повідомляють «Олександрійські новини», інформує Златопіль.

Захід присвячений Всесвітньому дню поезії провели в Олександрійській районній бібліотеці імені Дмитра Чижевського. Послухати вірші письменниці-землячки до бібліотеки завітали студенти Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, а також бібліотекарі району.

Під час зустрічі Наталія Фесенко знайомила слухачів із поезією з двох своїх збірок – “На святі життя” та “Непокір-вода”. Любовна лірика, жартівливі пародії та особливо вірші про Батьківщину не залишили байдужими присутніх.

Наталія Фесенко зачитала гостям заходу уривок із свого ще неопублікованого роману “Полюби шизу ближнього”, над яким вона зараз активно працює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому пройшов фестиваль поезії (ФОТО)

Олександрійська письменниця радила познайомитися з творчістю своїх колег із обласного літературного об’єднання “Степ”, а також прочитати твори поетеси, володарки премії імені Володимира Сосюри, яка вразила особисто саму Наталію Фесенко – Світлани Короненко.

Поетеса з Кіровоградщини поділилась своєю творчістю зі студентами (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований