07 червня 2020, неділя

Поліцейським і рятувальникам Кіровоградщини підвищать зарплатню та допоможуть придбати житло

МВС запускає нові механізми соціального забезпечення поліцейських та рятувальників, серед них підвищення заробітної плати, компенсація за винайм квартир та система фінансового лізингу на придбання власного житла.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області, інформує Златопіль.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час робочої поїздки на Буковину повідомив, що з початку 2019 року Кабмін України введе в дію нові механізми соціального забезпечення поліцейських та рятувальників.

“Рішенням КМУ ми підвищили заробітню плату для поліцейського та рятувальника на 30%. З першого січня мінімальна зарплата для працівника ДСНС становитиме дев’ять тисяч гривень, для поліцейського – 9,2 тисяч”, – зазначив він

Арсен Аваков також додав, що з першого січня вводиться в дію механізм компенсації за винайм житла.

“Якщо ви орендуєте житло в районному центрі та не маєте власної квартири, держава, окрім зарплати, компенсує вам за винайм житла. Так ми допомагатимемо вашому матеріальному становищу. Також, при наявності у вас родини та дітей компенсація збільшуватиметься”, – повідомив глава МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кірoвoградську oбласть oбіцяють перейменувати цьoгo місяця

В районному центрі за винайм житла компенсуватимуть від 1,9 тисяч до 2,9 тис. В обласному центрі – від 2,9 тисяч до 4,3 тис.

“З наступного року ми також вводимо безпрецедентний механізм фінансового лізінгу. Що мається на увазі? Починаючи з другого року служби молодий поліцейський має право заключити договір іпотеки на двадцять років. В межах цього договору всі проценти по ньому сплачуватиме держава. В проміжку з двох до п’яти років, якщо ви працюєте добре, держава списує з вас 10% загальної суми, 5-10 років – 20%, потім 30% і всього до 40% суми списуються державою. При народженні  дитини – держава одразу спише 5% від суми. Народите другу – ще 5% спишемо”, – повідомив Арсен Аваков.

Фото: ukrinform.ua

Поліцейським і рятувальникам Кіровоградщини підвищать зарплатню та допоможуть придбати житло
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований