05 червня 2020, п’ятниця

Порошенко готує провокації та займається репресіями під вибори до ОТГ, – депутати “Батьківщини”

Силові структури та місцеві чиновники на Черкащині виконують замовлення президента Петра Порошенка і влаштовують політичні репресії проти опозиції.

Про це сьогодні у парламенті під час Години запитань до уряду заявила народний депутат від “Батьківщини” Олександра Кужель.

Вона наголосила, що за наявною інформацією, невдовзі  мають бути вручені підозри представникам “Батьківщини”. Зокрема, керівнику обласного виборчого штабу “Батьківщини” Юрію Тренкіну, голові міської парторганізації Роману Дісканту та першому заступнику голови обласної парторганізації Михайлу Мушієку, голові обласної “Батьківщини молодої” Євгену Щербині та іншим представникам партії.

“Голови районних адміністрацій забороняють зустрічі з народними депутатами, не дають приміщення, залякують вчителів і всіх, хто працює на державних посадах”, – обурилася Олександра Кужель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтримка Тимошенко сягає 27% в окремих регіонах, – опитування “Рейтингу”

Зі свого боку заступник голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв наголосив: чинна влада вкотре підтвердила, що вона неспроможна чесно боротися. А тому не гребує брудними технологіями, використовує силові структури для залякування опонентів.

“Хотілося, щоб змагання на цих виборах і на наступних президентських та парламентських були змаганням ідей, ідеологій, команд. А не змаганням, хто на кого скільки відкриє кримінальних проваджень”, – зауважив представник “Батьківщини”.

 

Порошенко готує провокації та займається репресіями під вибори до ОТГ, – депутати “Батьківщини”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований