22 лютого 2020, субота

Посадовцi Донецького медунiверситету брали хабарі автівками (ФОТО)

СБУ викрила на хабарах посадовцiв Донецького медунiверситету.

Про це повiдомляє прес-центр СБ України, інформує Златопіль.

Спiвробiтники Головного слiдчого управлiння спiльно з Головним управлiнням контррозвiдувального захисту iнтересiв держави у сферi економiчної безпеки СБ України викрили на отриманнi хабарiв посадовцiв Донецького Нацiонального медичного унiверситету. Спiвробiтники спецслужби встановили, що чиновники систематично вимагали неправомiрну вигоду вiд представникiв комерцiйних структур, якi спецiалiзуються на пiдборi та подальшому оформленнi iноземних студентiв до українських вишiв. У разi вiдмови зловмисники погрожували створити штучнi перешкоди при оформленнi iноземних абiтурiєнтiв у медунiверситет.

Спiвробiтники СБУ задокументували у 2018 роцi факти отримання одним iз керiвникiв унiверситету вiд представника комерцiйної структури двох елiтних автомобiлiв марки “BMW” загальною вартiстю понад сто тисяч доларiв США за невтручання у прийом студентiв.

Пiд час санкцiонованих слiдчих дiй у Краматорську та Кропивницькому, де розташованi фiлiї медунiверситету, правоохоронцi виявили протиправно отриманi посадовцем автомобiлi, на якi вже накладено арешт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому вийшли на протест студенти медичного вишу (ВIДЕО)

Наразi ректору Донецького Нацiонального медичного унiверситету оголошено про пiдозру за ч. 4 ст. 368 Кримiнального кодексу України, представнику приватного товариства ‒ за ч. 1 ст. 369 ККУ. Тривають слiдчi дiї для встановлення та притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi всiх осiб, що задiянi у протиправному механiзмi.

Посадовцi Донецького медунiверситету брали хабарі автівками (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований