05 грудня 2025, п’ятниця

Посадовиця з Кіровоградщини може сісти на вісім років через розкрадання бюджетних грошей

За процесуального керівництва очільника обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці за фактом заволодіння бюджетними коштами в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє обласна прокуратура, інформує Златопіль.

Ганнівський сільський голова Новоукраїнського району упродовж лютого вересня 2024 року видавала розпорядження, відповідно до яких здійснювалася виплата премій працівникам ради.

Натомість, рішенням Ганнівської сільської ради від 25.12.2023 такі виплати для апарату ради у 2024 році передбачені не були.

Внаслідок протиправних дій посадовиці завдано шкоди на понад 180 тис. гривень.

Досудове розслідування Новоукраїнський РВП ГУНП в області.

Відповідно до санкції вищевказаної статті КК України обвинуваченій загрожує позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині поліцейські викрили зрадників, причетних до підпалів авто

Посадовиця з Кіровоградщини може сісти на вісім років через розкрадання бюджетних грошей
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований