03 червня 2020, середа

Посмішка Фортуни для Мирослави Прокопенко –  юної художниці з Кіровоградщини (ФОТО)

Нещодавно підбили підсумки конкурсу малюнка Nooshere Space Art Challenge за темою “Твої космічні канікули”.

Конкурс пройшов серед дітей 3 – 17 років (три вікові категорії), проведеного ТОВ “Інноваційні рішення” спільно  з Державною науковою установою “Інститут модернізації змісту освіти” з метою популяризації досягнень науки серед молоді та підтримки талановитих дітей.

   Для участі у конкурсі з усіх куточків України  до Києва було надіслано 7427 дитячих малюнків, серед них десять дитячих малюнків вихованців закладів позашкільної освіти, визнаних журі  комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” кращими серед інших.

  За підсумками конкурсу Фортуна посміхнулася учениці восьмого класу Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Мирославі Прокопенко. Мистецька робота нашої юної землячки “Марсіанські хронічки” відзначена однією з кращих серед учасників конкурсу старшої вікової категорії, а її авторка нагороджена дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком.

   – Ще з раннього дитинства захоплююся малюванням, про що свідчить перша самостійна робота – вітальна листівка для  матусі, виготовлена мною ще в дитячому садочку. Зберігаю її як реліквію, – розповідає про себе чотирнадцятирічна призерка конкурсу. – Протягом  певного часу відвідувала гурток “Умілі ручки”, а цього навчального року – гурток образотворчого мистецтва “Юний художник», керівником якого працює Олена Юріївна  Подкаура. Завдяки її слушним порадам і практичній допомозі опановувала на заняттях різні техніки малювання: гуаш, акварель, живопис. Найбільше полюбляю малювати пейзажі. Регулярно беру участь у шкільних виставках, всеукраїнських та міжнародних конкурсах з образотворчого мистецтва. В майбутньому планую навчатися на дизайнера Мрію  зробити своє життя творчим і цікавим. Конкурс  на космічну тематику привабив мене можливістю розкрити безмежний пейзажний світ, який оточує нашу планету та простягається за межі Всесвіту. Звісно, радію черговому своєму мистецькому успіхові з надією, що вона не остання.

                                                                                                                 Анатолій Саржевський

 Фото надане автором

Посмішка Фортуни для Мирослави Прокопенко –  юної художниці з Кіровоградщини (ФОТО)
3 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований