08 липня 2020, середа

Представники модельного агенства з Кропивницького розповіли про свої успіхи (ФОТО)

Сьогодні, 2 грудня, у приміщені Громадського Офісу представники Школи моделей “Рімо” провели пресконференцію під час якої розповіли про свої досягнення та плани на майбутнє.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

“Школа моделей “Рімо” у цьому році вийшла на Всеукраїнський рівень,  і вже працює у столиці, у Нитішині Хмельницької області.

Школа на сьогоднішній день займається вихованням не просто моделей, а ставе на меті розвиток талантів, зокрема акторського мистецтва, хореографії, ораторського мистецтва, тощо”,- зазначає директор модельної агенції “Рімо” Олександр Працков.

Слід зазначити, що школа має багато своїх заходів як Всеукраїнського так і міжнародного рівнів.

Найближчим часом, 22 грудня, пройде національний конкурс “Міні-королева центру України”, що буде проходити в Обласній філармонії, участь у якому братимуть діти з Кропивницького та інших регіонів України.

Під час заходу планується провести благодійну акцію, під назвою “Діти – дітям”, адже учасників буде близько 50 і усі вони зможуть долучитись до допомоги хворим діткам, що через певні життєві ситуації не можуть відчути дитинство на повну.

“Те що діти будуть отримувати подарунки від інших дітей, це дуже добре, адже з самого маличку ми повинні виховувати в них милосердя, толерантність і розуміння того, що кожен повинен допомагати тому хто знаходиться у скруті або біді”, – підкреслює вoлoнтерка Міжнарoднoгo благoдійнoгo фoнду “Янгoл Життя” Oльга Присяжнюк.

На останок директор модельної школи Олександр Працков порадив батькам, що хочуть своїх дітей віддати на навчання модельному мистецтву не боятись, адже кожній дівчинці не буде зайвим навчитись красивій осанці, вміню гарно говорити, виступати на публіку та презентувати себе.

Представники модельного агенства з Кропивницького розповіли про свої успіхи (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований