27 січня 2021, середа

Президент Iнгульця назвав винного у скасуваннi матчу з Шахтарем (ВIДЕО)

Президент Iнгульця звинуватив директора власного клубу в тому, що матч Iнгулець – Шахтар не вiдбувся.

Про це повiдомляє Спортивна Кiровоградщина, iнформує Златопiль.

“Те, що Iнгулець визнав свою провину в тому, що матч не вiдбувся, я дiзнався два днi тому з iнтернету. Я сам хотiв розiбратися з цим питанням, чому так сталося, бо я нi на чому не економлю. Якщо хтось думає, що я хотiв зекономити 70 тисяч на добу, то, повiрте, вигравши в Шахтаря, ми би набрали набагато бiльше дивiдендiв. Я би грошей не пожалiв. Однак, читаю iнтерв’ю нашого директора, Мороза Женi. Йому задають питання: “В клубi розумiють, винуватий в тому, що не був включений пiдiгрiв? Вiдповiдь: “Звичайно, розумiють. Зробили певнi висновки iз цiєї ситуацiї”.

Але я тепер не розумiю, хто ж дав команду не включати пiдiгрiв поля. Виявляється, Женя i дав цю команду, не спитавши нi в мене, нi в кого. Бо його директор стадiону завiрив, що буде все нормально: ми гарантуємо.

Хоча письмово ми давали: треба включати пiдiгрiв. Я обiцяв розiбратися в цiй ситуацiї. Тому публiчно на камеру говорю: Женя, не сиди там в Києвi, приїзжай в гостi. Пиши заяву за свiй рахунок i люди дiзнаються, хто покараний за те, що не вiдбувся матч Iнгулець – Шахтар, де Iнгулець мав шанси забрати очки у чемпiона України”, – сказав Олександр Поворознюк на ютуб-каналi клубу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФК “Олександрiя” пропонує вболiвальникам обрати кращого гравця

Президент Iнгульця назвав винного у скасуваннi матчу з Шахтарем (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований