07 березня 2021, неділя

Президент Iнгульця: Всi знають суми, якi дають клуби арбiтрам, щоб їх не чiпали

Власник «Iнгульця» Олександр Поворознюк жорстко проїхався по реферi Дмитру Бондаренку, який обслуговував матч команди з Петрове з «Ворсклою» (2: 2) в рамках 15-го туру УПЛ.

Про це повiдомляє Спортивна Кiровоградщина, iнформує Златопiль.

«Вся Україна смiється з цього епiзоду. Всi бачили, що пенальтi не було, а Бондаренко побачив i сказав гравцям «Iнгульця», що хтось штовхнув Степанюка в штрафний. Але на повторi видно, що до Руслана нiхто не торкався. Те, що Степанюк – циркач, ми це знаємо ще з Першої лiги.

Але це явний перебiр. Якщо на кожен крик арбiтр буде свистiти, то це буде дуже, не знаю тодi, що буде далi. Знаєте, зараз я пiду з «Iнгульця» i завтра перепишу всi права за одну гривню на свого сина, але з цими суддями буду боротися. Причому жорстко.

Тому що це система, яка зайшла в такi глухi нетрi, якi потрiбно викорiнювати. I я буду боротися з нею до кiнця, тому що «Iнгулець» не дає грошi на суддiв. I потiм я розповiм вам всю правду, коли залишу свiй пост. Щоб зараз КДК УАФ не оштрафували нi мене, нi клуб.

Ось тодi розповiм людям все: хто, скiльки дає i кому. Повiрте, це буде цiкаво. Чекайте. А зараз я поки промовчу.

Вся футбольна громадськiсть: тренери i футболiсти знають, що є чотири клуби в УПЛ, якi не дають грошi арбiтрам – «Шахтар», «Динамо», «Iнгулець» i «Днiпро-1». Всi знають суми, якi дають клуби арбiтрам, щоб їх не чiпали. Також знають цифри, якi треба дати реферi, щоб вiн допомiг.

Всi знають про це. Чому мовчать? I ми за чистий футбол? Так ми сидимо по вуха в корупцiї.

Я назву суми потiм, коли не буду з документами президентом «Iнгульця». Ось тодi ви почуєте всю правду», – заявив Поворознюк.

Президент Iнгульця: Всi знають суми, якi дають клуби арбiтрам, щоб їх не чiпали
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований