27 лютого 2020, четвер

Про молодь згадує лише Тимошенко, – молоді активісти визначилися з кандидатом

Юлія Тимошенко – єдиний кандидат на пост Президента, який розуміє проблеми молоді і має чіткий план їх вирішення.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявили представники ГО «Молодь України за майбутнє».

Проаналізувавши програми кандидатів у президенти, активісти з’ясували: лише лідер «Батьківщини» має покроковий план, що передбачає створення всіх необхідних умов для гідного життя та роботи молоді на рідній землі.

«Дослідження GfK показує сумну картину: кожен четвертий молодий українець віком від 14 до 19 років демонструє бажання емігрувати. Лише Юлія Тимошенко розуміє масштаб цієї катастрофи. У програмі Петра Порошенка молодь навіть не згадується», – зазначив керівник соціальних проектів ГО «Молодь України за майбутнє» Володимир Пітель.

Він звернув увагу на те, що в Новому курсі, який Тимошенко планує втілювати одразу після президентських виборів, є окремий розділ «Успішна молодь – гарантія оновлення країни».

«Для молоді сьогодні є три основні виклики – житло, робота і визнання. Усі вони максимально враховані у програмі Юлії Тимошенко», – зауважив активіст.

Також молодіжному середовищу імпонує те, що лідер «Батьківщини» залучатиме молодий і креативний клас до державного управління. Та головне – це забезпечення житлом молодих спеціалістів, наголошують у ГО «Молодь України за майбутнє».

«Новий економічний курс передбачає, що у межах програми «першого робочого місця» будуть запроваджені податкові канікули для роботодавців. І це дозволить нашим молодим спеціалістам залишатися в країні, а не покидати її у пошуках роботи», – сказала член молодіжної організації, волонтер Ірина Береза.

Тож в ГО «Молодь України за майбутнє» переконані: з приходом Юлії Тимошенко їхні проблеми будуть почуті та вирішені, зазначили вони на прес-конференції. 

 

Про молодь згадує лише Тимошенко, – молоді активісти визначилися з кандидатом
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований