06 травня 2024, понеділок

Професор ЦНТУ виборов бронзу чемпіонату світу з дзюдо

Професор кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор технічних наук Юрій Кулєшков вперше взяв участь в чемпіонаті світу з боротьби дзюдо серед ветеранів.

Про це повідомляє пресслужба освітнього закладу, інформує Златопіль.

Змагання проводилися у  Кракові з 8 по 11 вересня 2022 року.

З першої ж спроби він виборов бронзову медаль у своїй категорії! Цього року на чемпіонаті світу змагалась рекордна кількість атлетів – понад 800 спортсменів із 60-ти країн.

Учасники чемпіонату світу з дзюдо серед ветеранів у Кракові представляли майже всі континенти або частини світу: Північну Америку та Південну Америку, Африку, Азію, Океанію та, звісно, Європу (окрім країни-агресора, їхню збірну не допустили до змагань): від Канади до Нової Зеландії, від Бразилії до Монголії. Понад 800 учасників – майже в півтора рази більше, ніж на попередньому ветеранському чемпіонаті світу.

Склад збірної України на цьому турнірі налічував 38 дзюдоїстів-ветеранів (віком старше 30 років): 36 чоловіків та дві жінки.

Професор кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Юрій Кулєшков виступав на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів у віковій групі М8 – вік 65-69 років та ваговій категорії до 73 кг.

Загалом на даному чемпіонаті світу серед ветеранів збірна України з дзюдо виборола вісім нагород: дві золоті медалі та шість бронзових. Одна з цих медалей на рахунку професора кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Юрія Кулєшкова.