09 липня 2020, четвер

Протягом року сума порушень митних правил на Кіровоградській митниці склала понад 48 млн гривень

Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 97 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,7 млн гривень.При цьому обласним митникам вдалося стягнути майже 480,6 тис. грн штрафів.

Про це повідомляє Кіровоградська митниця ДФС, інформує Златопіль.

До суду направили 31 справу про порушення митних правил на суму 11,6 млн гривень. За результатами розгляду судом двох справ про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 251,2 тис. грн та накладено штраф на суму 251,2 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-липні цього року митницею підготовлено 25 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 24 справи про порушення митних правил на загальну суму 41,5 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керiвники нафтопереробної компанiї просять захисту вiд свавiлля правоохоронцiв

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин митницею проведено 86 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 53 протоколи про порушення митних правил на суму 7 млн 623,6 тис. грн, а також направлено до суду одне повідомлення про можливе вчинення кримінального правопорушення до ГУ НП України в Кіровоградській області.

Протягом року сума порушень митних правил на Кіровоградській митниці склала понад 48 млн гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований