23 листопада 2019, субота

Рада розгляне питання щодо скасування мораторію на продаж землі цього тижня

Верховна Рада України розгляне законопроект щодо скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення цього тижня.

Про це під час засідання погоджувальної ради парламенту заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент УНН, інформує Златопіль.

“Справді, у нас є постанова про відхилення (мораторію на продаж сільськогосподарських земель – ред.). Ми наразі не можемо її поставити на порядок денний, поки немає рішення комітету. Але, я сподіваюся, що до завтра рішення комітету буде, і завтра ми зможемо розглянути. Ми традиційно подібні постанови розглядаємо в середу, і я звертаюся і до голови комітету: було б ефективно, щоб ми завтра її розглянули, якщо це буде можливим по комітету, – прийняти рішення”, – сказав Парубій.

Водночас він наголосив: якщо в середу проголосувати не вдастся, то це питання розглянуть у четвер.

“Якщо комітет прийме рішення планово в середу, то тоді в четвер ми знайдемо тих необхідних 15-20 хвилин. Хоча було б ефективніше розглянути завтра, в середу, як ми традиційно і робимо, коли розглядаємо подібні постанови. Але цього тижня ми обов’язково розглянемо і сподіваюсь це буде завтра”, – зазначив Парубій.

Нагадаємо, Рада продовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення ще на рік – до 1 січня 2020 року.

Рада розгляне питання щодо скасування мораторію на продаж землі цього тижня
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований