20 січня 2021, середа

Рейтинг “Батьківщини” суттєво зріс – опитування

Партія “Батьківщина”, під керівництвом Юлії Тимошенко, за останні місяці суттєво наростила рейтинг.

Такі дані Соціологічної групи “Рейтинг”, передає Златопіль.

На сьогодні найвищий рівень довіри в Україні мають чотири партії. Президентську “Слугу народу” готові підтримати – 21,1%, за ОПЗЖ готові проголосувати 17,3%, 15,2% симпатизують “Європейській солідарності”, 10,9% – “Батьківщині”. Показово, що за останні місяці лише команда експрем’єрки суттєво збільшила підтримку людей – мало не на третину.

Слід також зазначити, що “Батьківщина” Юлії Тимошенко виявилася єдиною партією, яка за останні місяці на третину наростила рейтинги, тоді як всі інші чільні політичні сили – зберігають або навіть втрачають позиції.

Також опитування засвідчило збільшення запиту на професіоналізм: 63% опитаних вважають головною причиною економічної кризи некомпетентність влади. 71% респондентів переконані, що країна рухається у неправильному напрямку, а діяльністю президента незадоволені вже 65% людей.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  Терміни проведення дослідження: 16-20 грудня 2020 р.

Нагадаємо, “Батьківщина” Юлії Тимошенко стала однією з переможців за кількістю депутатів на місцевих виборах. На загальнодержавному рівні вона поступилася лише “Слузі народу” і стала кращою серед позавладних сил. Експерти вважають, що українці бачать команду “Батьківщини” альтернативою нинішній владі.

Рейтинг “Батьківщини” суттєво зріс – опитування
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований