27 лютого 2020, четвер

Ректор кропивницького медвишу закликав студентів не піддаватися на провокації

Учора, на сторінці медичного університету, з’явилась відповідь ректора, який закликав студентів-іноземців зберігати спокій та дав обіцянку вирішити усі поставлені питання.

Про це повідомляється на сторінці Донецького національного медичного університету  м.Кропивницький у Facebook, інформує Златопіль.

Шановні іноземні студенти ММФ ДНМУ у м. Кропивницький. Звертаюся до вас з проханням зберігати спокій, уникати провокацій. Ми вирішимо усі ваші проблеми в законному порядку. Нагадую вам, що проводити збори в навчальний час не узгоджені з керівництвом університету заборонено законом України. Мій візит до вас відбудеться на наступному тижні і ми з вами обговоримо та вирішимо всі проблеми,- зазначив ректор медичного університету.

Нагадаймо, що раніше у Кропивницькому на протест вийшли студенти-іноземці медичного вишу,  які укладали дoгoвoри за навчання з фірмoю-пoсередникoм «Українські oсвітні пoслуги». Наступного дня  на сайті університету було оприлюднено Наказ про відрахування  850 студентів, причиною відрахування з університету тоді  назвали відсутність контракту між студентами та вузом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Кірoвoградщині декілька класів закрили на карантин (ВІДЕO)

Ректор кропивницького медвишу закликав студентів не піддаватися на провокації
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований