03 червня 2020, середа

Ремонт скандальної дороги Миколаїв-Кропивницький під загрозою зриву (ВІДЕО)

Капітальний ремонт траси Миколаїв-Кропивницький під загрозою зриву. Анонсоване оновлення дороги відкладається. Гроші для робіт є, проект затвердили. А от підрядника досі не обрали.

Про це повідомляють Подробиці, інформує Златопіль.

Траса національного значення Кропивницький-Миколаїв мала в Україні стати другою, зробленою з бетону. На це держава готова була виділити більше мільярда гривень. Але фірми-шляховики не змогли поділити підряд. Через скаргу одного з п’яти учасників тендеру торги в травні заблокували, а в червні взагалі скасували.

“Полтавабудцентр” не має досвіду. Замість того, аби піти працювати на асфальт, вона почала займатися юридичним шантажем, почали подавати скарги. Антимонопольний комітет прийняв рішення – скасувати тендер на 1 млрд. 100 млн. І це компанія “Полтавабудцентр” робить по всій Україні”, – говорить Андрій Максименко, в.о. голови Служби автодоріг в Миколаївській області.

За умовами тендеру мали відремонтувати 37 кілометрів траси від Водяно-Лорине до Миколаєва. Початок робіт був запланований на вересень. Тепер Служба автомобільних доріг Миколаївської області має організовувати новий конкурс. Активіст Ярослав Захаренко вже багато років займається питанням доріг. Він переконаний, проблема в недосконалості процедури. І схеми її обходу несумлінні підприємці вже давно добре відпрацювали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Раллі ретрo – автівoк фінішуватиме у Крoпивницькoму

Днями оголосили новий тендер на ремонт траси Н-14. А от чи буде він результативним та коли нарешті по трасі можна буде безперешкодно проїхати, спрогнозувати важко. До того ж, торік через подібний інцидент Миколаївщина вже втрачала гроші і залишилася без для ремонту доріг.

Відео: Подробиці

Ремонт скандальної дороги Миколаїв-Кропивницький під загрозою зриву (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований