24 січня 2022, понеділок

Реп-виконавиця з Кiровоградщини увiйшла до складу мiжнародного журi європейської премiї

До складу мiжнародного журi премiї Європейського Союзу за популярну сучасну музику Music Moves Europe Awards 2022 увiйшла реп-виконавиця з Кiровоградщини Олена Савроненко, вiдома як alyona alyona, інформує Златопіль.

Цього року з України на нагороду претендує Alina Pash та ще14 артистiв з рiзних країн Європи: Anna (Iталiя), Balkan Taksim (Румунiя), Blanks (Нiдерланди), Denise Chaila (Iрландiя), Дeva (Угорщина), DORA (Iспанiя), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрiя), JADA (Данiя), Ladaniva (Вiрменiя), Meskerem Mees (Бельгiя), Mezerg (Францiя), Nenny (Португалiя) i Zoe Wees (Нiмеччина).

22 сiчня 2022 року вiдбудеться церемонiя нагородження. Усього буде п’ять переможцiв, обраних мiжнародних журi.

До його складу увiйшла alyona alyona, як переможниця Music Moves Europe Awards 2021.

П’ять переможцiв отримають по 10 000 євро на розбудову своєї мiжнародної кар’єри. Також журi обере того, хто отримає Grand Jury Prize – 10 000 євро та ваучер на зелений тур (органiзацiю екологiчних гастролей) на суму 5 000 євро.

Довiдка:

Music Moves Europe Awards — премiя Європейського Союзу за популярну сучасну музику, що вручається з 2004 року. Мета нагороди – вiдзначити нових європейських артистiв та пiдтримати їх у розвитку мiжнародної кар’єри.

Серед переможцiв є Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler, alyona alyona та iншi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка з Кіровоградщини зайнялася секс-просвітою

Джерело: uzhgorod

Реп-виконавиця з Кiровоградщини увiйшла до складу мiжнародного журi європейської премiї
2 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований