27 лютого 2021, субота

Реперка з Кiровоградщини продемонструвала пiкантне тату (ФОТО)

Вiдома реперка з Кiровоградщини alyona alyona, яка нещодавно зробила нове тату, подiлилася зі своїми пiдписниками iсторiями своїх малюнків на тілі. Картинки з татуюваннями вона розмiстила у своєму профiлi, в Instagram, передає Златопiль.

Перше тату спiвачка подарувала сама собi на 24й день народження, в Баришiвського мiсцевого майстра. Це знак зодiаку, пiд яким народилася епатажна реперка: Близнюки.

“Мiй знак зодiака ♊, красивий, тонкими лiнiями, мiж лопатками. Хотiла собi одну єдину i все. Але сталося так, що вона розпливлася через неправильне виконання роботи, трохи випала i взялася рубцем. Так почалася моя iсторiя. Я хотiла її вивести лазером. Але менi пояснили, що рубець пiсля виведення кольору залишиться все одно. I краще просто зробити iнше тату поверх. Тож я вирiшила, що раз одне на все життя не вийшло, то буду бити стiльки захочу. Так з’явилося дерево довголiття поверх знаку зодiаку в Харковi.

Наступний малюнок alyona alyona зробила в Барселонi, пiд час вiдпочинку з подругою Жанною.

“Менi написала мiсцева дiвчинка з Тернополя, яка там працює тату-майстром з пропозицiєю зробити щось у неї. Ми подумали – що нас об’єднує, i вирiшили, що це рибка 🐠: назва мого першого популярного треку i знак зодiака Жанни. Так з’явилася рибка.

А четвертим тату alyona alyona став сухостiй.

“Менi захотiлося щось особливе, щось для себе. Я побачила в однiєї дiвчинки з Латинської Америки тату мiж грудей, суцвiття. I подумала, що з моєю формою грудей буде круто зробити й собi щось там. Так я з Олегом зробила собi…я називаю це сухостiй, хтось – калиною чи ягодами на гiлцi. Але менi то дуже подобається”.

Новим тату на тілі артистки, стало зображення гір, яке прикрашає передпліччя зірки.

 

Також дiвчина порадила своїм фанатiв для уникнення непередбачуваних результатiв, робити тату тiльки у перевiрених професiоналiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реперкa з Кiровогрaдщини стaлa лaуреaткою європейської музичної премiї

Реперка з Кiровоградщини продемонструвала пiкантне тату (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований