22 серпня 2019, четвер

Рецидивiст iз Кiровоградщини викрав 12-рiчного хлопчика (ФОТО, ВIДЕО)

На Миколаївщинi розшукують 12-рiчного Володю Ткаченка, якого викрав двiчi судимий рiдний дядько – житель Кiровоградської областi.

Про це повiдомляє ТСН, iнформує Златопiль.

Володя Ткаченко зник у суботу, 10 листопада.

Бабуся Олена Василiвна навiть не бачила, як онук зник з дому. Трьох дiтей мiсяць тому на неї залишила дочка, яка поїхала з чоловiком на заробiтки до Польщi. Найважче було iз середнiм – 12-рiчним Володею. Вiн не слухався бабцю, а коли зник, батьки зателефонували з Польщi i заборонили заявляти в полiцiю.

“Менi мама з татом сказали, що ми можемо ворогiв нажити – лiпше поки мовчати, щоб їх не депортували з Польщi сюди. Їм треба заробляти”, – пояснила сестра Володi Анастасiя.

Тож коли у понедiлок вчителi спитали, де Володя, сестра вiдповiла, що захворiв.

Однак класний керiвник вирiшила провiдати хлопця.

“Вона пiшла до дому, дитини вдома не було i потiм ця Настя вже сказала, що вiн поїхав з дядьком до мiста. Викликали полiцiю”, – розповiла директор школи села Новобогданiвка Iрина Якубенко.

Виявилося, що останнi два тижнi у сiм’ї гостював їхнiй дядько – двiчi судимий чоловiк. Вiн пив, гуляв, весь метал, що був у дворi, здав на металобрухт. Володя завжди був поряд i дядько, впевнена сестра, заманив хлопця iз собою розповiдями про своє вiльне життя. До того ж обманув дитину – здав його телефон в ломбард, а потiм запропонував разом поїхати забирати.

“Вiн сказав: поїдеш зi мною, я тобi телефон поверну. Вова з ним поїхав. Вова просто пiд нього рiвняється, тому що вiн старший дядько”, – пояснила сестра хлопчика.

Полiцiя оголосила у розшук i Володю, i його дядька, 39-рiчного Сергiя Мєдвєдєва.

“Ранiше судимий за майновi злочини, вiн проживає в Кiровоградськiй областi, проте вiн зараз не знаходиться за мiсцем проживання”, – розповiла прес-офiцер ГУ НП в Миколаївськiй областi Iнна Парфенова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині жінка вбила батька свoїх трьoх дітей

Пiзнiше рiднi зрозумiли, що Вова забрав iз собою всi свої речi. Сам був одягнений в сiру шубу, чорнi штани та туфлi, на плечах мав чорний рюкзак.

“Вова, я дуже просила б тебе, щоб ти вернувся додому, ми тебе чекаємо”, – звертається до нього бабуся Олена Мєдвєдева.

У школi не розумiють, чому досi не повернулися батьки Володi.

“Я би на мiсцi мами вже прилетiла сюди, бо це дитина, це саме головне, якi там кошти. Якщо Вова знайдеться, заберу його до себе”, – каже директор школи у Новобогданiвцi Iрина Якубенко.

Батьки ж пообiцяли приїхати лише 4 сiчня, коли закiнчиться їхня вiза. По приїздi на них чекає адмiнiстративна вiдповiдальнiсть – соцiальнi служби готують документи, щоб дiтей до повернення батькiв помiстити до iнтернату.

Вчора, 14 листопада, хлопчика знайшли. Виявилось, що Сергiй Мєдвєдєв вивiз його до сусiднього села. Зараз дитина знаходиться вдома, а дядька чекає притягнення до вiдповiдальностi.

Фото, відео: ТСН

Рецидивiст iз Кiровоградщини викрав 12-рiчного хлопчика (ФОТО, ВIДЕО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований