04 грудня 2021, субота

Рок-гурт з Кропивницького випустив містичний альбом (ВІДЕО)

Рок-гурт з Кропивницького “Проти Течії” випустив третій повноформатний альбом, який має назву “Шаман-рок”.

Про це сайту Златопіль повідомив фронтмен гурту Рама Вішес (Дмитро Кольчик).

Музикант в композиціях альбому постає, як волхв, шаман, провідник між потойбіччям і світом людей.

“Тільки боги й духи знають, як можна контролювати усі почуття, стихії і через митців передають це людям, щоб заспокоїти, оберегти, приборкати… Справжній творець ніколи не обирав свій хрест, бо він народився вже з ним і він живе, творить, діє в цьому світі й часі доти, доки є інструментом вищих сил. В цьому альбомі все, що пов’язано з магією, містикою, потойбіччям, раєм, пеклом, природою, стихіями та людиною. Це відгук древності у непролазних дрімучих лісах сучасного світу, де гурт змішав та приготував чарівне рок-н-рольне зілля з різних жанрів музики і назвав його “Шаман-рок”, – розповідає Рама.

Над альбомом працювали з 2020 по 2021 рік, зводили його на студії звукозапису “MUSE”.

“Пісні “Там, де наш початок” і “Привид” були написані давно, але з досвідом були переосмислені і гурт вирішив їх переписати й подати в новому, більш потужному саунді та аранжуванні. Синглами виходили пісні “У місячному мареві” та “Герої також плачуть”, яка присвячується живому герою російсько-української війни Голіку Олегу Миколайовичу (Шайтан) і на яку було знято відеокліп. Восени 2020 року до синглів додалася пісня “Я буду з тобою” і з цих трьох композицій було випущено ЕР (міні альбом) під назвою “У пеклі й в раю”.

Весною 2021 року гурт долучився до проєкту письменника, журналіста, громадського діяча Руслана Горового “Так працює пам’ять” на честь Дані Дідіка й презентував сингл “Прапор у крові”, який присвячується Дані Дідіку та всім молодим революціонерам, які настільки люблять свою країну, що готові віддати за неї життя, нагадуючи іншим, якою ціною дається свобода. Таким чином до альбому додався ще один, раніше незапланований, але концептуально підходящий трек.

Жанр: рок, альтернативний рок, патріотичний рок, електро-рок, електро-гранж, симфо-рок, хард-рок, хеві-треш (власне визначення “шаман-рок”).

До вашої уваги композиції альбому “Шаман-рок”.

Рок-гурт з Кропивницького випустив містичний альбом (ВІДЕО)
5 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований